دوشنبه, 24 آبان 1395 11:30

عذرخواهی رضا رشیدپور به دلیل نحوه پخش گفت و گوی شهلا ریاحی و تاکید بربیماری آلزایمراو

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عذرخواهی رضا رشیدپور به دلیل نحوه پخش گفت و گوی شهلا ریاحی و تاکید بربیماری آلزایمراو عذرخواهی رضا رشیدپور به دلیل نحوه پخش گفت و گوی شهلا ریاحی با برنامه «حالا خورشید» و تاکید گفت و گو بر آلزایمر او

سی و یک نما- «رضا رشیدپور»، مجری برنامه ی تلویزیونی «حالا خورشید» صداوسیما، درباره ی انتشار مصاحبه ی دلخراش با «شهلا ریاحی»، بازیگر پیشکسوت که دچار آلزایمر شده است، توضیح داد و عذرخواهی کرد.

 

آقای رشیدپور در اینستاگرام خود در این باره نوشت:

«سلام. شب بخیر. کوتاه می نویسم. نقد شریف و دلسوزانه ی برخی از مخاطبان و اهالی گرانمایه ی رسانه درباره ی ویدیوی گفتگو با بانو شهلا ریاحی را خواندم. هر چند که اطمینان دارم نیت ما از تولید این قسمت از برنامه را به خوبی می دانید اما صادقانه عرض می کنم که تذکرتان کاملا به جا بود. متاسفانه آن شب به دلیل خستگی بیش از حد و بیماری، این ویدیو را قبل از پخش بازبینی نکردم. این مهم نیست که کدام یک از دوستان من در گروه حالا خورشید این کم سلیقه گی سهوی را مرتکب شده باشند. واقعیت حرفه ای آن است که مسوولیت این نقص کاملا بر عهده ی من بوده و لازم می دانم به احترام منتقدان بزرگوار و مخاطبان نکته سنج، دست به سینه تعظیم کرده و تمام قد عذرخواهی کنم. یک دنیا سپاسگزارم که حواستان به ما هست و نواقصمان را تذکر می دهید. به وجودتان افتخار می کنم.»

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید