پنج شنبه, 29 آبان 1393 15:13

عکس‌های از سریال «عشق تعطیل نیست» با بازی گلزار و کارگردانی بیرنگ

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عکس‌های از سریال «عشق تعطیل نیست» با بازی گلزار و کارگردانی بیرنگ عکس‌های از سریال «عشق تعطیل نیست» با بازی گلزار و کارگردانی بیرنگ

سی و یک نما- سریال «عشق تعطیل نیست» که به کارگردانی بیژن بیرنگ برای توزیع در شبکه نمایش خانگی در حال تولید است، از دی ماه 93 عرضه می‌شود.

ایسنا: سریال جدید بیژن بیرنگ با عنوان «عشق تعطیل نیست» که تصویربرداری‌اش از چهارم آبان‌ماه آغاز شده، برای توزیع در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

محمدرضا گلزار، مهناز افشار، مهرانه مهین‌ترابی، شهرام حقیقت‌دوست، علیرضا خمسه، حدیث میرامینی، رضا ناجی، بهنوش بختیاری، بهرام شاه محمدلو، مائده طهماسبی و زانیار خسروی در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

eshgh_tatel_nist1.jpg

تمام صحنه‌های سریال جدید بیرنگ در دکورهایی به وسعت 2800 متر در شهرک سینمایی تصویربرداری می‌شوند.

این مجموعه داستانِ درباره «رها» با بازی محمدرضا گلزار و «نفس» با نقش‌آفرینی مهناز افشار است؛ زوجی جوان که در آستانه هفتمین سالگرد ازدواجشان با اتفاقاتی روبه‌رو می‌شوند که زندگی خود و اطرافیانشان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

eshgh_tatel_nist_1.png

تهیه‌کنندگی «عشق تعطیل نیست» را محمدرضا شهبازی و بیژن بیرنگ برعهده دارند. در کارنامه بیژن بیرنگ ساخت سریال‌هایی چون «خانه سبز» و «همسران» به چشم می‌خورد. «عشق تعطیل نیست» نیز در حال و هوای کارهای قبلی همین فیلمساز قرار می‌گیرد. این سریال در 26 قسمت برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

eshgh_tatel_nist_2.png

eshgh_tatel_nist_3.png

eshgh_tatel_nist_4.png

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید