شنبه, 03 مرداد 1394 00:42

مجموعه ای که از فردا روی آنتن شبکه سه می رود / چه کسی"تنهائی لیلا" را پر می کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مجموعه ای که از فردا روی آنتن شبکه سه می رود / چه کسی"تنهائی لیلا" را پر می کند مجموعه ای که از فردا روی آنتن شبکه سه می رود / چه کسی"تنهائی لیلا" را پر می کند

سی و یک نما – تلاقی شروع تابستان امسال با ماه رمضان موجب شد تا با یک ماه تاخیر ویژه برنامه های تابستانی تلویزیون آغاز شود. بدیهی است که در این برنامه های ویژه، سریال ها جایگاه خاصی دارند و تکاپو و رقابت  شبکه ها در این گروه بیشتر است. یکی از سریال هائی که این روزها بینندگان را کنجکاو کرده و منتظر شروع آن هستند "تنهائی لیلا" ست که شاخصه هائی دارد که می تواند بیننده راامیدوار  کند تا در انتظار مجموعه ای خوش ساخت و دیدنی باشد.

تهیه کننده ای هوشیار به نام "محمدرضا شفیعی" ، نویسنده ای صاحب سبک چون "حامد عنقا" و کارگردانی که می توان به کارهایش اعتماد کرد یعنی "محمدحسین لطیفی".

قصه های حامد عنقا را چندی پیش با "انقلاب زیبا" در تلویزیون تجربه کردیم. او علاقه خاصی به داستان های جنائی دارد و قبل از این هم با قاب و تصویر های "محمد حسین لطیفی" بیگانه نبوده و "سری اول "قلب یخی" همکاری این دو است. او حالا می خواهد ژانر دیگری را هم تجربه کند...

بازیگران این سریال هم قابل توجه هستند چرا که سخت است فکر کنیم اکبر زنجانپور،مینا ساداتی، بهروز شعیبی، آفرین عبیسی ، نسرین مقانلو، سام غریبیان، حسن پور شیرازی ، حسن جوهرچی، اندیشه فولادوند و سعید داخ بتوانند بازی بدی هم داشته باشند و با دیدن آنونس و تیزرهای این سریال 30 قسمتی می توانیم حدس بزنیم که "برزو ارجمند" یکی از متفاوت ترین نقش هایش را در "تنهائی لیلا" بازی خواهد کرد.

اینکه تیتراژ تنهائی لیلا نیز با صدای علیرضا قربانی است دلیل دیگری است که برای این سریال سنگ تمام گذاشته شده است.

این سریال که در پیش تولید گفته شده بود که یک سریال سه زبانه به سفارش شبکه جهانی "آی فیلم" است حالا روی آنتن شبکه سه سیما می رود. هر شب به مدت 35 دقیقه، ساعت 21.

داستان تنهائی لیلا شاید عاشقانه ای مذهبی باشد در ژانر اجتماعی اما هر چه هست راه سختی در پیش دارد. راه سخت باورپذیری یک قصه ی دور از ذهن از عشق های پاک و گم شده در هزارتوی عصر قرن تکنولوژی.

محمد (بهروز شعیبی) پسری که در زلزله خانواده اش را از دست داده و حالا متولی یک امامزاده است و دختر ثروتمندی که از راه دور آمده و سر راهش قرار می گیرد. لیلا (مینا ساداتی) چطور سر از این شهر کوچک دور افتاده در آورده؟ و...

قصه ی  لیلا و محمد  بستری برای روایت قصه ئی بلندتر در "تنهائی لیلا" است که منتظریم از فردا با هم ببینیم.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید