چهارشنبه, 21 تیر 1396 12:58

مجید صالحی با پیچ تند به تلویزیون می آید /ماشین تو هم خراب می شود حتی اگر مدیر کل باشی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مجید صالحی با پیچ تند به تلویزیون می آید /ماشین تو هم خراب می شود حتی اگر مدیر کل باشی مجید صالحی با پیچ تند به تلویزیون می آید

سی و یک نما- تله‌تئاتر «پیچ تند» با بازی مجید صالحی  و سیامک صفری پنجشنبه (۲۲ تیر ماه) از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.سیامک صفری که تکلیفش با صحنه و نمایش روشن است و علیرضا مهران هم همینطور.اما ناگفته نماند که حضور مجید صالحی در صحنه نمایش بسیار فراتر از آن چیزی است که انتظار خواهید داشت و یقینا در پیچ تند هم شاهدش خواهیم بود

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، شبکه چهار سیما که از دو هفته گذشته (اول ایام تابستان) پخش مجدد تله‌تئاتر را در دستور کار خود قرار داده است این هفته تله‌تئاتر «پیچ تند» به کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص را روانه آنتن پخش می‌کند.

داستان تله‌تئاتر «پیچ تند» درباره دو برادر با روحیات متفاوت است، آنها در پیچ جاده‌ای زندگی می‌کنند و از تعمیر و فروش ماشین‌های خراب برای خود شغل درست کرده‌اند، به همین خاطر آن‌ها ۲۴ بار به مدیر کل اداره راه، نامه می‌نویسند اما هیچ وقت جوابی از وی دریافت نمی‌کنند، دست بر قضا روزی مدیر کل از همان جاده در حال عبور است که ماشین وی خراب می‌شود ... .

در این تئاتر تلویزیونی سیامک صفری، مجید صالحی و علیرضا مهران به ایفای نقش پرداخته‌اند و مهرداد رایانی مخصوص کارگردان هنری و مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی این مجموعه را برعهده داشته‌اند.

«پیچ تند» به تهیه‌کنندگی شهرام ریحانی تهیه شده و اقتباسی از یک اثر آلمانی و کمیک نوشته تانکر دز است که مترجمی آن را اصغر نصرتی برعهده داشته است.

هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳ یک تله‌فیلم یا تله‌تئاتر منتخب از تولیدات شبکه چهار سیما نمایش داده می‌شود و از ابتدای پاییز نیز مجموعه‌های نمایشی جدید در این ساعت از شبکه چهار پخش خواهند شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید