شنبه, 07 فروردين 1400 14:56

محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده و خالق انیمیشن «دیرین دیرین» بر اثر کرونا درگذشت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده و خالق انیمیشن «دیرین دیرین» بر اثر کرونا درگذشت محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده و خالق انیمیشن «دیرین دیرین» بر اثر کرونا درگذشت خبر سی و یک نما

سی و یک نما - محمد ابوالحسنی تهیه‌کننده و خالق انیمیشن «دیرین دیرین» که پنجم فروردین ماه به دلیل مشکل ریوی در بیمارستان بستری بود، امروز هفتم فروردین‌ماه از کرونا چشم از جهان فروبست.

 به گزارش سی و یک نما، محمد ابوالحسنی و خالق انیمیشن «دیرین دیرین» که روز پنجم فروردین ماه با ۳۰ درصد درگیری ریه به بیمارستان امام خمینی (ره) مراجعه و بستری شده بود، در کمتر از سه روز درصد درگیری ریه‌اش به ۸۵ درصد رسید و امروز هفتم فروردین ماه متاسفانه دار فانی را وداع گفت.

سعید الهی، مجری تلویزیون با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود این خبر را تایید کرد. علی درخشی، کارگردان مجموعه «دیرین دیرین» هم خبر را تایید کرد.

جامعه صنفی تهیه کنندگان سینما هم در واکنش به خبر درگذشت این تهیه کننده یادداشتی منتشر کرد. در این متن آمده است: در کمال تأسف باخبر شدیم همکار ارجمند، تهیه کننده مجموعه های مطرح انیمیشن و پویانمایی از جمله مجموعه انیمیشن های به یادماندنی «دیرین دیرین» زنده یاد محمد ابوالحسنی پنجم فروردین به بیمارستان مراجعه کرد و بستری شد و کمتر از سه روز بعد بر اثر بیماری منحوس کرونا دار فانی را وداع گفت. درگذشت او برای خانواده بسیار غم انگیز و تأسفبار خواهد بود و برای همکاران و یاران او ضایعه ای بس دردناک. امروز دوباره دیدیم طبیعت و سرنوشت بیرحمانه می تازد و هرگز فرصت و مهلت نمی دهد.

سی و یک نما درگذشت این هنرمند را به خانواده ایشان و جامعه هنری تسلیت عرض می‌کند.

دیدگاه‌ها  

0 #1 نازنین 1400-04-04 18:16
..
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید