چهارشنبه, 09 ارديبهشت 1394 14:42

محمد حمزه ای "حبیب آقا" را به پدران سرزمینش تقدیم می کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محمد حمزه ای "حبیب آقا" را به پدران سرزمینش تقدیم می کند محمد حمزه ای "حبیب آقا" را به پدران سرزمینش تقدیم می کند

سی و یک نما- چهار سال پیش محمد حمزه ای مشغول نقش آفرینی شخصیت پر طرفدار یاور در سریال فاصله ها بود که پدرش را از دست داد و چه سخت بود که عزادار بخواهی نقش کمدی بازی کنی. اتفاقی که همه گروه را تحت تاثیر قرار می داد. حالا او فیلم "حبیب آقا" را ساخته و به همه پدران سرزمینش تقدیم می کند. فیلمی که قرار است به مناسبت روز پدر روی آنتن شبکه پنج سیما برود.

به گزارش سی و یک نما، این فیلم از تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما است که پائیز سال گذشته با حضور جمعی از بازیگران تئا‌تر و تلویزیون و با مضمون پاسداشت مقام پدر در فرهنگ و جامعهٔ ایرانی ساخته شد.

حسین ملکی، سجاد افشاریان، علیرضا استادی، پوریا رحیمی سام، بهاران بنی احمدی، یداله شادمانی، بهار ریاحی، جواد پورزند، محمد رسول صفری، مجید توکلی، سینا سعیدیان، عباس شجاع به همرا ه مریم بوبانی، امید روحانی، حسن اسدی و بهنام تشکر گروه بازیگران این فیلم را تشکیل داده‌اند.

"حبیب آقا" از جمله آثار راه یافته به بخش مسابقهٔ فیلم‌های بلند ویدیوئی جشنواره فیلم شهر است که خرداد ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «حبیب آقا» داستان ارتباط محترمانه و عاطفی حبیب آقا و پسرش رضا گلکار است. رضا مدتی است به خاطر برخی مسایل از کار بی کار شده و در آستانه جدایی قرار گرفته اما همچنان رابطه ای محترمانه با حبیب آقا دارد تا جایی که یک اتفاق این رابطه را دچار یک بحران می کند و این رضا است که بر سر آزمونی سخت گرفتار شده....

برخی از عوامل این فیلم عبارتند از کارگردان: محمد حمزه‌ای، تهیه کننده: سیدمرتضی عمادی، فیلمنامه: پیام کرمی. مهدی کیا (بر اساس طرحی از محمد حمزه‌ای)، تصویر بردار: پیمان عباس‌زاده، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: امیر رونقی، صدابردار: منصور شهبازی، صداگذاری و میکس: علیرضا علویان، تدوین منصور شهبازی، مدیر تولید داوود هاشم‌زاده

حمزه ای همچنین در تلاش است تا با دریافت پروانه ساخت اولین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «اینجا باران صدا ندارد» که فیلمنامه آن را علی اصغری نوشته است به تولید برساند.

وی پیش از این فیلم های تلویزیونی «خراش»، «بی صر و صدا»، «پرواز» و «صدای پای باران است» را ساخته بود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید