چهارشنبه, 03 اسفند 1401 00:31

معرفی سریال "آسوده باش" که در انتظار بازگشت شهرام عبدلی است + عکس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
معرفی سریال "آسوده باش" که در انتظار بازگشت شهرام عبدلی  است معرفی سریال "آسوده باش" که در انتظار بازگشت شهرام عبدلی است

سی و یک نما - سریال «آسوده باش» در حالی در شهر مشهد مقابل دوربین رفته است که طی دو روز گذشته عوامل پروژه نگران وضعیت سلامتی "شهرام عبدلی" یکی از بازیگران این مجموعه هستند که هم اکنون به دلیل خونریزی مغزی به کما رفته و در بیمارستان قائم مشهد بستری است.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، تصویربرداری سریال «آسوده باش» به کارگردانی "حسن حج‌گذار " و تهیه‌کنندگی "امیر رحیم‌زاده" و "مرتضی اسکافی" از اوایل هفته گذشته در شهر مشهد آغاز شده است. بخش عمده تصویربرداری این سریال در مشهد و شهرهای اطراف آن و ۲۰ درصد آن در سه کشور ترکیه، ارمنستان و آلمان انجام خواهد شد.

asodehbash0.jpg

فاطمه گودرزی، میرطاهر مظلومی، پرویز فلاحی‌پور، نفیسه روشن، آرام جعفری، شهرام عبدلی، امیر غفارمنش، حسن اسدی، شهنام شهابی، مجید شهریاری، رضا توکلی، اصغر سمسارزاده، پوراندخت مهیمن، سعیده عرب و تعدادی از هنرمندان تئاتر و سینمای خراسان رضوی و مشهد مقدس از جمله بازیگران این سریال هستند.

قرار است چند بازیگر شناخته شده دیگر نیز در طول تصویربرداری به پروژه اضافه شوند.

asodehbash1.jpg

به گفته امیر رحیم‌زاده تهیه‌کننده پروژه، ضمن آرزوی سلامتی برای شهرام عبدلی، برخلاف اخباری که طی چند روز گذشته پیرامون بستری شدن این بازیگر در بیمارستان منتشر شده، وی به هیچ‌وجه به هنگام بازی در صحنه تصویربرداری این سریال دچار عارضه مغزی نشده و در آن لحظه در هتل در حال استراحت بوده است.

در خلاصه داستان «آسوده باش» با مضمونی اجتماعی آمده است: عمارتی اصیل و ریشه‌دار، شانه به شانه، نذر زوار حرم می‌شود، ولی حالا این عمارت به دست وراثی افتاده که تصمیم دیگری گرفته‌اند... .

asodehbash2.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید