یکشنبه, 06 شهریور 1401 15:33

معرفی سریال "بی‌گناه" به کارگردانی مهران احمدی / آمده‌ام، تو به داد دلم برسی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی سریال "بی‌گناه" به کارگردانی مهران احمدی / آمده‌ام، تو به داد دلم برسی معرفی سریال "بی‌گناه" به کارگردانی مهران احمدی / آمده‌ام، تو به داد دلم برسی

سی و یک نما - وقتی چندین شخصیت در همان قسمت اول لیز می خورند در یک قصه و ما کنجکاو می شویم تا آنها را بشناسیم، نوعی روایت است که نوید یک سریال خوب را می دهد و پیش از این هم با چنین سلیقه ای در قصه گویی از برادران خوش ذوق "کیایی" آشنا شده ایم و حالا به نظر می رسد سریال " بی گناه" به کارگردانی "مهران احمدی" در همین یک قسمت آنقدر بیننده را به خود جلب می کند که بعید است در ادامه راه رهایش کنند.

"بی گناه" مملو از بازیگران خوبی است که هریک به تنهایی می توانند یک سریال را سرپا کنند و تعامل آنها یقینا در اینجا دیدنی است. از خود محسن کیایی که همیشه نقش آفرینی هایش چون قلم او جذاب و دیدنی است تا مسعود رایگانی، مهرانه مهین ترابی، شبنم مقدمی، آتیلا پسیانی، ویشکا آسایش، ماهور الوند، رویا تیموریان، هدیه بازوند، نسرین نصرتی و مهران احمدی که علاوه بر کارگردانی، در بی گناه بازی نیز دارد.

photo_2022-08-28_14-49-20.jpg

داستان با یک قتل در زمانی دور آغاز می شود . قتل شوهر ابریشم (مهرانه مهین ترابی) و برادر بزرگ بهمن (محسن کیایی) در زمانی دور.

سریال با فلش بک و فلش فوروارد های متوالی قرار است در سه زمان روایت شود.

1808584.jpg

در زمان حال، بهمن پس از بیست و پنج سال که فکر می کرد نمی تواند به ایران برگردد با این واقعیت رو به رو شده که تمام این مدت بازی خورده است و حالا درست موقعی به ایران بازگشته تا حقایق را بفهمد که به تازگی عشق گذشته اش فروغ ( شبنم مقدمی) همسر خود(منوچهر زنده دل) را در یک تصادف از دست داده، آن هم در زمانی که منوچهر می خواست پرده از رازی مهم بردارد.

رازی که منشا آن استاد فرشباف (مسعود رایگان) همسر فعلی ابریشم است.

گره پشت گره و معما پشت معما در قسمت اول بی گناه قد علم می کنند و شخصیت های تازه، وارد قصه می شوند تا ما منتظر یکشنبه بعد و ادامه ماجرا باشیم.

photo_2022-08-28_14-49-21.jpg

بی گناه به قلم عماد رضایی نیک و رضا علی پور با سرپرستی محسن کیایی و نگاه نهایی مصطفی کیایی نوشته شده است.

این سریال به تهیه کنندگی مصطفی کیایی را هم اکنون می توانید به صورت اختصاصی در پلتفرم فیلیمو ببینید. سریالی که یکی از ویژگی های آن موسیقی و تیتراژ پایانی آن با صدای علیرضا قربانی است.

photo_2022-08-28_15-01-11.jpg

photo_2022-08-28_15-01-11 (2).jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید