دوشنبه, 09 اسفند 1400 16:20

منصور ضابطیان با "نارنج و ترنج" میزبان شب‌های نوروزی شبکه دو سیما می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منصور ضابطیان با "نارنج و ترنج" میزبان شب‌های نوروزی شبکه دو سیما می‌شود منصور ضابطیان با "نارنج و ترنج" میزبان شب‌های نوروزی شبکه دو سیما می‌شود

سی و یک نما - ویژه‌ برنامه نوروزی «نارنج و ترنج» با اجرای منصور ضابطیان و به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی در ایام نوروز در ۱۴ قسمت هر شب حوالی ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. جواد فرحانی تهیه کننده این ویژه برنامه نوروزی در گفتگو با خبرنگار صبا گفت: «نارنج و ترنج» یک تاک‌شوی شبانه با اجرای منصور ضابطیان است که با محوریت آیتم‌های شاد و با نگاهی ویژه به فرهنگ و ادبیات به مسائل روز جامعه می‌پردازد.

وی افزود: برنامه هر شب با حضور مهمان‌های ویژه و هنرمندانی که در فضای شعر، ترانه و ادبیات فارسی فعالیت می‌کنند مانند خواننده‌های مطرح کشور با مخاطبان همراه می‌شود.

تهیه کننده «نارنج و ترنج» با تاکید بر اینکه تمام آیتم‌های این برنامه در فضای شعر و ادبیات فارسی، سنت‌ و فرهنگ نوروزی ایران است، بیان کرد: تمام مهمان‌ها و محتواهایی که در این برنامه ارائه می‌شود در راستای ارتقا و بررسی فرهنگ و ادبیات فارسی است و دلیل حضور خواننده‌ها در برنامه هم به جهت حال خوب صدای آن‌ها و ترانه‌ای است که اجرا می‌کنند.

فرحانی درباره اجرای منصور ضابطیان عنوان کرد: دلیل حضور منصور ضابطیان به عنوان مجری برنامه، شناخت کامل او بر محتوای برنامه است ضمن اینکه برنامه «نارنج و ترنج» در راستای یک بخش از برنامه «محاکات» است.

وی افزود: برنامه «نارنج و ترنج» تا پایان تعطیلات نوروزی روی آنتن شبکه دو قرار دارد و از اوایل تابستان فصل جدید برنامه «محاکات» با حال و هوای جدید پخش می‌شود.

محمد کفیلی /خبرگزاری صبا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید