چهارشنبه, 26 شهریور 1393 16:09

همراه با سعید مظفری، شبنم قلی‌خانی و آزاده صمدی/ رامبد جوان برای شنوندگان رادیو داستان می‌خواند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 رامبد جوان برای شنوندگان رادیو داستان می‌خواند رامبد جوان برای شنوندگان رادیو داستان می‌خواند رامبد جوان برای شنوندگان رادیو داستان می‌خواند

سی و یک نما- برنامه رادیویی «اینجا شب نیست» با داستان‌خوانی سعید مظفری، شبنم قلی‌خانی، آزاده صمدی و رامبد جوان روی آنتن می‌رود.

شایان بهلولی، تهیه‌کننده برنامه رادیویی «اینجا شب نیست»، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: برنامه هفته آینده ما با داستان‌خوانی سعید مظفری، شبنم قلی‌خانی، آزاده صمدی و رامبد جوان، از ساعت 24 شنبه (29 شهریور) تا ساعت دو بامداد یکشنبه (30 شهریورماه) با اجرای امیرحسین صدیق به روی آنتن شبکه رادیویی جوان می‌رود.

او همچنین درباره برنامه رادیویی «اینجا شب نیست» گفت: قرار ما در این برنامه طراحی کاری بود که یک تیم با هم انجام بدهند؛ یک تیم جوان که چهره‌های سرشناس را به عنوان مهمان به برنامه دعوت کنند. عمدتا دیده نشده که داوود نماینده (گوینده و دوبلور) شعر بخواند، اما در یکی از برنامه‌های ما ایشان شعر خواندند و برای ما از نیما حرف زدند که بخش جذابی بود. سراغ بازیگران هم رفته‌ایم و به عنوان مثال رامبد جوان برای ما از آثار نادر ابراهیمی خوانده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید