چهارشنبه, 27 مرداد 1400 15:43

واکنش بازیگر پرطرفدار سریال زخم کاری به وقایع امروز افغانستان | من یک افغان هستم

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
واکنش بازیگر پرطرفدار سریال زخم کاری به وقایع امروز افغانستان | من یک افغان هستم واکنش بازیگر پرطرفدار سریال زخم کاری به وقایع امروز افغانستان | من یک افغان هستم سی و یک نما

سی و یک نما - مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم پسر مالک (جواد عزتی) سریال پر طرفدار زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان در واکنش به اتفاق های اخیر افعانستان به خبرگزاری ایسنا گفت :

شاید ندانید که من اصلیتی افغانستانی دارم اما خودم در ایران و در شهر قم به دنیا آمدم. پدر و مادرم از اقوام تاجیک افغانستان هستند و ۲۵ سال پیش ساکن ایران شدند. ۱۵ ساله که بودم به عنوان مجری در یک شبکه انگلیسی زبان مشغول شدم و بعد از آن، بازیگری تئاتر را در قم شروع کردم.

photo_2021-08-18_15-41-48.jpg

تقریبا هر کجا که کار کردم، همه می‌دانستند من افغان هستم و مشکل چندانی هم پیش نمی‌آمد. بیشتر واکنش‌ها به این موضوع، تعجب بود. چون معمولا تا خودم نمی‌گفتم کسی به این قضیه پی نمی‌برد. خوشبختانه در هنر کسی با این تبعیض نگاه نمی‌کند و من هم هیچوقت بین هنرمندان، خصوصا همکاران تئاتر احساس غربت نکردم. تا چشم باز کردم ایران و ایرانی دیدم. اینجا کشورم است.

امینی‌تبار در ادامه گفت: در طول ۲۲ سال زندگی، همه نوع رفتاری را تجربه کردم. اما کم‌کم یکسان و همسوتر شدیم و این روزها بیشتر داریم یکدیگر را می‌فهمیم.

photo_2021-08-18_15-39-08.jpg

بازیگر سریال «زخم کاری» در پایان با اشاره به اتفاقات امروز افغانستان و اوضاعی که طالبان به‌وجود آورده است، گفت: از کودکی قصه‌های تلخی راجع به طالبان شنیده‌ام اما امیدوارم همه چیز درست شود. مشکل اینجاست که به خبرهای ناگوار عادت می‌کنیم. تا الان، فقط سه بار و برای مدت کوتاهی به افغانستان سفر کرده‌ام. جهان می‌داند که افغانستان چه کشور غنی، زیبا و عجیبی است. مردمان سختکوش و صبوری دارد. مردمی که استحقاق ظلم را ندارند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید