شنبه, 25 تیر 1401 17:45

واکنش محمدحسین مهدویان به درخواست کمک ساترا از نهادهای فرهنگی برای تعلیق پلتفرم‌ها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکنش محمدحسین مهدویان به درخواست کمک ساترا از نهادهای فرهنگی برای تعلیق پلتفرم‌ها واکنش محمدحسین مهدویان به درخواست کمک ساترا از نهادهای فرهنگی برای تعلیق پلتفرم‌ها

سی و یک نما - محمد حسین مهدویان کارگردان زخم کاری، یکی از پر مخاطب ترین سریال های نمایش خانگی در واکنش به نامه سعید مقیسه به رییس سازمان صداوسیما درباره صیانت از شبکه نمایش خانگی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

رییس فعلی ساترا نامه نوشته و راهکار داده که مثلا پلتفرم‌های نمایش خانگی ا چه جوری تعطیل کنند. بماند که ما آخرش نفهمیدیم چرا در این مملکت هروقت صنعتی پا می‌گیرد، بعضی به جای این که از رشد و توسعه آن صنعت حمایت کنند برعکس دست می‌جنبانند که تعطیل‌اش کنند؟

اما نکته جالب ماجرا این که رییس ساترا برای رسیدن به هدفش یعنی تعطیلی پلتفرم‌های نمایش خانگی برای بیست تا نهاد و ارگان دیگر هم برنامه‌ریزی و تعیین تکلیف کرده. یعنی بیست تا اداره و دستگاه باید یاری کنند تا ایشان عروس‌داری کنند.

شاید یک نکته را یادشان رفته،در مملکتی که هنوز اداره آب و گاز نتوانسته‌اند برای کندن و لوله‌کشی یک خیابان باهم هماهنگ شوند تا دوبار کنده‌کاری نکنند شما از راه نرسیده چه جوری قرار است این همه سازمان را برای کاری از اساس اشتباه به خط کنی؟ خدایی این‌ها را از کجا پیدا می‌کنند و بهشان حکم مدیریت می‌دهند؟ پناه بر خدا...

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید