جمعه, 01 ارديبهشت 1402 00:22

واکنش معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی نسبت به حواشی دیشب اکران پوست شیر / ابی و پانته‌آ بهرام، مدیر پردیس سینمایی لوتوس را برکنار کردند!

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکنش معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی نسبت به حواشی دیشب اکران پوست شیر /  ابی و پانته‌آ بهرام، مدیر پردیس سینمایی لوتوس را برکنار کردند! واکنش معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی نسبت به حواشی دیشب اکران پوست شیر / ابی و پانته‌آ بهرام، مدیر پردیس سینمایی لوتوس را برکنار کردند!

سی و یک نما - معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی اعلام کرد که در پی حواشی ایجاد شده در برنامه‌ی اکران قسمت پایانی پوست شیر، مدیر سینما لوتوس برکنار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی کشور، حبیب ایل بیگی ضمن اعلام خبر فوق افزود: طی جلسه‌ای ضمن بررسی تخلفات سرمایه‌گذار و تهیه‌کننده سریال در خصوص پخش موزیک ترانه غیرمجاز و نمایش سریال مغایر با مجوزهای دریافتی، مقرر شد ضمن درج در پرونده عوامل مقصر، در نوع همکاری سازمان سینمایی با مسببین این تخلف تجدید نظر شود.

همچنین با توجه به حضور بدون حجاب یکی از بازیگران زن و عدم اقدام درست و به موقع مدیریت سینما در کنترل برنامه و عدم هدایت فرد متخلف و قانون شکن به بیرون از فضای سینما، مدیر آن بعلت ضعف مدیریت از سمت خود برکنار شد.

لازم به ذکر است تخلفات سینمای لوتوس نیز در دست بررسی است که بزودی درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

ایل بیگی ضمن انتقاد از بازیگران و عواملی که سرمایه‌ی سرمایه گذاران در عرصه‌ی سینما را به خطر می‌اندازند تصریح کرد: رعایت قوانین و مقررات رسمی اعلام شده الزامی ست؛ مضافا، اینکه مسئولیت تبعات رفتارهای قانون شکنانه‌ی عوامل و بازیگران نیز بر عهده‌ی خود آنها خواهد بود.

020201010202.jpg

گفتنی است؛ تیتراژ پایانی قسمت آخر پوست شیر با صدای ابی ساعاتی پیش حذف شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید