دوشنبه, 29 آذر 1395 23:32

و... جناب خان از خندوانه رفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
و... جناب خان از خندوانه رفت و... جناب خان از خندوانه رفت

سی و یک نما- جناب خان از برنامه خندوانه می رود این خبر کوتاهی بود که امشب از اخبار اعلام شد. 

 

جناب خان مدت ها قبل از این که در برنامه «خندوانه» حضور پیدا کند یکی از کاراکترهای اصلی مجموعه «کوچه مروارید» در کنار رامبد جوان بود. به همین دلیل هم تصمیم گرفته شد که برای مدتی در برنامه «خندوانه» حضور داشته باشد. حالا بعد از گذشت یک سال و نیم، سعید سالارزهی مالک و صاحب امتیاز جناب خان ادامه حضور این کاراکتر در این برنامه را به صلاح نمی داند. 

سالارزهی در این باره گفته است: «ما برنامه و اهداف مشخصی برای جناب خان داریم و اگرچه حق طبیعی ماست که از منافع مالی جناب خان بهره برداری کنیم ولی نه به هر قیمتی. قبلا هم گفتم ما تازه در ابتدای راه هستیم و خیلی ایده‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای برای جناب خان در نظر داریم و شرط اصلی ما برای ادامه، حفظ موفقیت و محبوبیت جناب خان است و برای ما این نگرانی وجود دارد که جناب خان در مدت خیلی طولانی در «خندوانه» آسیب ببیند».

(به نظر میرسد این نگاه صاحب امتیاز جناب خان تا حدودی رویا پردازانه باشد چرا که جناب خان با خندوانه و در نگاه مخاطب میلیونی یه اوج رسید و این موفقیت در مدیوم های دیگر میتواند جوابگو نباشد.)

و در ادامه توضیح داده بود که: «جناب خان با شرایط فعلی در حوزه بزرگسال موفق‌تر عمل خواهد کرد اما این فیلم طوری ساخته خواهد شد که چنانچه خانوده ای با کودک هفت ساله‌شان هم به تماشا بیایند، همه‌شان خوشحال و راضی سالن را ترک کنند ولی همانطور که گفتم مخاطب اصلی‌مان بزرگسال است. بخش‌های خصوصی و دولتی علاقه‌شان را برای اسپانسری این مسئله نشان داده‌اند. تیم ما ترجیح می‌دهد که رامبد هم کنار جناب خان بازی کند و هم کارگردانی فیلم را به عهده بگیرد اما اگر به مدت طولانی درگیر «خندوانه» باشد و وقت نداشته باشد، برای ما بهتر است که فقط بازی کند و کارگردانی را به شخص دیگری واگذار کنیم. منتظریم تا ضبط «خندوانه» تمام شود و بنشینیم درباره این مسئله صحبت کنیم.»

با این اوصاف گویی بالاخره تصمیم نهایی درباره عدم حضور جناب خان در برنامه خندوانه از مدتها پیش گرفته شده است و دارنده امتیاز جناب خان تمایلی به ادامه همکاری این عروسک با برنامه خندوانه ندارد.

این خبر امشب بطور رسمی از اخبار سراسری اعلام شد.ضمن اینکه قرار است عروسک های دیگری به جمع خندوانه ایها بپیوندند. 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید