دوشنبه, 13 اسفند 1397 13:12

پایان «مرگ خاموش» / آرش بادپا آهنگساز «مرگ خاموش» شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پایان «مرگ خاموش» / آرش بادپا آهنگساز «مرگ خاموش» شد پایان «مرگ خاموش» / آرش بادپا آهنگساز «مرگ خاموش» شد

سی و یک نما _ تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» احمد معظمی در حالی به پایان رسید که این سریال به مافیایی مواد مخدر در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس می پردازد.

 

«مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم تهیه می‌شود ودر این سریال پر بازیگر، سعید راد، جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری،رضا مولایی، سامیه لک،مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌زاده،حسین سحرخیز در آن بازی دارند.

ابوالفضل صفری تهیه‌کننده سریال «مرگ خاموش» در ارتباط با این مجموعه تلویزیونی گفت: از یک ماه پیش برای ضبط صحنه‌های داخلی راهی جنوب ایران شدیم و پس‌ازآن برای تصویربرداری قسمت‌های پایانی راهی کشورهای منطقه شدیم. با تصویربرداری سکانس‌های پایانی، ضبط «مرگ خاموش» به پایان رسید.

 

معرفی فیلم-پایان مرگ خاموش


درصحنه‌های خارج از ایران این مجموعه حمید عطایی، ابوالفضل صفری همراه با حضور چند بازیگر خارجی جلوی دوربین این سریال رفتند.
این تهیه‌کننده ادامه داد: تدوین این مجموعه هم‌زمان با ضبط در حال انجام بود و تاکنون 50 درصد از آن به اتمام رسیده اما صداگذاری، اصلاح رنگ و ساخت موسیقی و ویژوال افکت کار که بسیار زمان‌بر و سنگین است در حد سه قسمت پیشرفت داشته است.
وی بیان کرد: آرش بادپا ساخت موسیقی، رامین ابوالصدق صداگذاری، شهرام کیبر اصلاح رنگ و حمید قربانی و پریسا ناهید پور مشغول تدوین سریال «مرگ خاموش» هستند.
صفری مراحل تدوین این سریال سی‌وسه قسمتی را طولانی دانست و افزود: مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی از اول اسفندماه ویژوال افکت آن را شروع کرده است.

 

معرفی فیلم-پایان مرگ خاموش


سریال «مرگ خاموش» به نویسندگی هومان فاضل و حسین تراب نژاد است. این پروژه صدقسمتی که به سه فصل متمادی و پشت سر هم تقسیم می‌شود و به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و به واکاوی پشت پرده‌های این آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید