یکشنبه, 30 دی 1397 12:40

پایان «مرگ خاموش» در جنوب ایران / قصه ای در بستر مافیای مواد مخدر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پایان «مرگ خاموش» در جنوب ایران / قصه ای در بستر مافیای مواد مخدر پایان «مرگ خاموش» در جنوب ایران / قصه ای در بستر مافیای مواد مخدر

سی و یک نما_بیش از ۹۷ درصد تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» احمد معظمی در جنوب ایران به اتمام رسید و گروه برای پایان تصویربرداری عازم یکی‌ از کشورهای منطقه می‌شود.

به گزارش سیما فیلم؛ ابوالفضل صفری تهیه‌کننده «مرگ خاموش» که تصویربرداری این مجموعه را از تابستان سال جاری در تهران شروع کرده است در زمینه این مجموعه تلویزیونی گفت: گروه چندهفته‌ای در جنوب ایران مشغول ضبط مراحل پایانی بود و هفته آینده برای ضبط صحنه‌های خارج از کشور ،عازم یکی از کشورهای منطقه می‌شوند.

 

معرفی فیلم-پایان مرگ خاموش درجنوب ایران


وی افزود: تاکنون 97 درصد کار تصویربرداری فصل اول این مجموعه به اتمام رسیده و ضبط قسمت‌های پایانی نیز تا نیمه اسفند به پایان می‌رسد.
این تهیه‌کننده مراحل تدوین این سریال سی‌وسه قسمتی را طولانی دانست و تاکید کرد: مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی از اول اسفندماه تدوین آن را آغاز می‌کند.

 

معرفی فیلم-پایان مرگ خاموش درجنوب ایران


نویسندگی سریال «مرگ خاموش» با هومان فاضل و حسین تراب نژاد است. این پروژه صد قسمتی به سه فصل متمادی و پشت سر هم تقسیم می‌شود و به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.
«مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم تهیه می‌شود و سعید راد، جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری،رضا مولایی، سامیه لک،مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده،حسین سحرخیز در آن بازی دارند.

 

معرفی فیلم-پایان مرگ خاموش درجنوب ایران

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید