چهارشنبه, 21 آبان 1399 23:33

پخش سریال هومن سیدی بار دیگر به تعویق افتاد/ تاوان کار خوب ساختن: آیا قورباغه توقیف شده؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پخش سریال هومن سیدی بار دیگر به تعویق افتاد/ تاوان کار خوب ساختن: آیا قورباغه توقیف شده؟ پخش سریال هومن سیدی بار دیگر به تعویق افتاد/ تاوان کار خوب ساختن: آیا قورباغه توقیف شده؟

سی و یک نما _ برای بار دوم پخش سریال نمایش خانگی هومن سیدی در حالی به تعویق افتاده که عوامل آن بیم آن دارند که این اتفاق نشانه ی توقیف سریال باشد و نوید محمد زاده در صفحه ی شخصی اش می نویسد:

اینجا احترام به سلیقه ی مخاطب، وقت گذاشتن، سرسری تولید نکردن، تلاش برای کار با کیفیت و ساختن هر چیزی که باعث تفکر بشه، چرا باید تاوان داشته باشه؟

در ادامه واکنش هومن سیدی را به تاخیر در پخش این سریال بخوانید:

سلام به مردم شریف ایران

من نزدیک به سه سال از زندگی حرفه ای و شخصیم رو برای ساخت «قورباغه» گذاشتم. فقط و فقط به دلیل ارزش و احترامی که برای مردم نازنین و حرفه ام قائل بودم و هستم بهترین روزهای عمرم را برای این کار صرف کردم.

یک تیم تمام حرفه ای؛ برای رسیدن یک نتیجه قابل قبول تمام تلاششون رو کردن تا سریالی در شان و شخصیت مخاطب رو بسازند. اینکه موفق بوده ایم یا خیر، بحثی موکول به بعد از پخش است. و اما پخش.

قابل ذکر است که در جریان باشید این سریال مدتی است که آماده پخش بوده و به دلایلی نامعلوم به تعویق افتاده. به هر ترتیب اعلام رسمی پخش به «آبان» موکول شد؛ که باز به دلايلی ارشاد از ما درخواست کرد که تاریخ پخش را به «آذر» موکول کنیم، که در نهایت دلخوری به حق مخاطبان را در پیش داشت که تیم سریال را بی‌برنامه خطاب کرده اند.

و اکنون در این لحظه تهیه کننده محترم به بنده رسما اعلام کرده که مجدد امکان پخش در «آذر» هم وجود ندارد و ما باید به خواسته ارشاد پخش رو به اول «دی» ماه موکول کنیم.

چرا؟ من و تهیه کننده بسیار زیاد حسن نیت خود را اثبات کردیم و با شورای پروانه نمایش کمال همکاری را داشتیم. فقط و فقط به دلیل اینکه زحمت چند ساله این تیم دیده شود و مردم بتوانند این سریال را ببینند.

جناب آقای انتظامی؛ لطفا جوابی صریح به بنده و مخاطبان بدهید. چطور ممکن است که ما با داشتن پروانه نمایش از شورای محترم همچنان بلاتکلیف بمانیم؟ ما مجبوریم تاریخ پخش را به اول «دی» ماه موکول کنیم. کسی هست که این اطمینان را بدهد که «دی» به «بهمن» یا «اسفند» یا به هر ترتیبی به سال بعدی موکول نخواهد شد؟ لطفا بفرمایید در این لحظه سریال «قورباغه» توقیف گردیده است یا خیر؟

با تشکر؛ هومن سیدی

گفتنی است که تهیه کننده ی قورباغه مدیر سابق دفتر محمد امامی بوده که ممکن است این تعویق ها در پخش به نوعی مرتبط با همزمانی دادگاه امامی باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید