دوشنبه, 01 آبان 1396 03:30

پلیس اتو کشیده ای که مستقیم از « خانه مد راد » می آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پلیس اتو کشیده ای که مستقیم از « خانه مد راد » می آید پلیس اتو کشیده ای که مستقیم از « خانه مد راد » می آید

سی و یک نما – طراحی لباس در سریال های ایرانی بخصوص برای بازیگران مرد از آن مواردی است که به نظر میرسد چندان دغدغه سریالسازها نبوده و نیست ، یا عامیانه بگوییم که صرف ندارد تا در قصه هایی در فضای امروز جامعه هزینه ساز شود. به همین دلیل تا چندی پیش از فروشگاه های تاناکورا تا کمد شخصی بازیگران معمولا می توانست بستر مناسبی برای تامین این فاکتور مهم در تولید سریال ها باشد اما حالا.....

با نگرش تازه ای رو به رو شدیم که حتی صدای بعضی از بازیگران که مدل هیچ مزون و برند معروفی نیستند را درآورده است و بصورت لاکچری از آن طرف بام سهل انگاری به زمین افتاده بطوری که بازیگران خوش قواره مرد با کت و شلوار های بیست میلیونی مزون های معروف در نقش هایی ظاهر می شوند که قیمت لباس آنها تقریبا چهار برابر حقوق ماهانه آنهاست که مرتب هم در سکانس های مختلف تعویض می شود.
این اتفاق در سریال های "هشت و نیم دقیقه "و "گسل" برای سام درخشانی افتاد که چندان ملموس و گلدرشت نبود اما لباس های شیک پلیس آگاهی آنچنان بازی بسیار خوب امیر آقایی در سریال نوار زرد را تحت الشعاع قرار داده است که میزانسن و دکوپاژ را نیزبه هم میریزد و انگار این سرگرد کار کشته که به جز بازیگری، مدل "خانه مد راد" هم هست دارد روی فرش قرمز با دکمه کت بسته قدم میزند و دنبال جنازه و حل معما می گردد.
و این هشداری است که باید آن را جدی گرفت....

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید