دوشنبه, 11 بهمن 1400 16:45

پوشش رخدادهای چهلمین جشنواره فیلم فجر در قاب تلویزیون

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پوشش رخدادهای چهلمین جشنواره فیلم فجر در قاب تلویزیون پوشش رخدادهای چهلمین جشنواره فیلم فجر در قاب تلویزیون

سی و یک نما - شبکه های سه، چهار و نمایش با ویژه برنامه هایی به پوشش کامل رویداد‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر می‌پردازند.

به گزارش سی و یک نما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ شبکه سه با برنامه «هفت» هر شب ساعت ۲۳:۳۰ تا پایان جشنواره به پوشش جشنواره فیلم فجر می پردازد. این برنامه با اجرای محمدحسین لطیفی و با حضور مجری منتقد مسعود فراستی روی آنتن می رود.

 گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما با برنامه «سینما ملت» با اجرای وحید رونقی، از 12 بهمن و همزمان با آغاز چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر هر شب ساعت ۲۳ به مدت 11 شب، به پوشش مهم‌ترین رویداد هنری کشورمان می پردازد. تهیه کننده «سینما ملت» احسان حسینی و سردبیر و کارگردان نیز سجاد مهرگان است.

مرور آثار حاضر در این دوره جشنواره به همراه انعکاس برنامه‌ها و نشست‌ها، گفتگو با عوامل فیلم‌ها و پخش آیتم‌های ویژه‌ای به مناسبت چهلمین دوره جشنواره از بخش‌های این برنامه خواهد بود.

سعید قطبی زاده و نعمت الله سعیدی دو منتقدی هستند که در این ویژه برنامه فیلم ها را نقد و بررسی می کنند.

 همچنین شبکه نمایش نیز با برنامه «سینمایش» به پوشش چهلمین جشنواره فیلم فجر می‌پردازد. برنامه «سینمایش» از ۱۱ بهمن‌ ماه و همزمان با آغاز چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر تا شب پایانی جشنواره، هر شب در باکس ساعت ۲۱ شبکه نمایش و در ویژه برنامه‌ای به مدت ۹۰ دقیقه، به پوشش مهم‌ترین رویداد سینمایی کشورمان خواهد پرداخت.

مرور آثار حاضر در این دوره جشنواره به همراه انعکاس برنامه‌ها و نشست‌ها، گفت و گو با عوامل فیلم‌ها، سینماهای مردمی در تهران و سایر استان‌ها و آیتم‌های ویژه‌ای به مناسبت چهلمین دوره جشنواره از بخش‌های این برنامه خواهد بود. «سینمایش» با اجرای حمید ترابیان در تامین برنامه شبکه نمایش تولید می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید