دوشنبه, 25 فروردين 1399 10:30

پژمان جمشیدی با چهار گریم سنگین در «زیرخاکی» سریال ماه رمضان شبکه یک سیما/متفاوت ترین سریال در فضای دهه پنجاه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پژمان جمشیدی با چهار گریم سنگین در «زیرخاکی» سریال ماه رمضان شبکه یک سیما/متفاوت ترین سریال در فضای دهه پنجاه پژمان جمشیدی با چهار گریم سنگین در «زیرخاکی» سریال ماه رمضان شبکه یک سیما/متفاوت ترین سریال در فضای دهه پنجاه

سی و یک نما - پژمان جمشیدی که در دومین تجربه همکاری خود با جلیل سامان و رضا نصیری نیا ماه رمضان با «زیرخاکی» در تلویزیون دیده خواهد شد، درباره ویژگی های این سریال سخن گفت.

 

به گزارش روابط عمومی این سریال، پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون که با چهره ای متفاوت در سریال جدید جلیل سامان هنرنمایی کرده درباره حضور در «زیر خاکی» گفت: این سریال را می توان یک مجموعه مفرح متفاوت در تلویزیون دانست؛ چرا که اکثر کمدی های سینمایی و تلویزیونی معمولا بر دیالوگ استوارند اما در این جا موقعیت، فضای طنز را ایجاد می کند. یک مجموعه مفرح با شخصیت های کمدی و البته فضاهایی که شاید قبل از این از تلویزیون ندیده باشیم.

وی افزود: مثلا ما در تلویزیون فضای مفرح قبل از انقلابی نداشته ایم یا حداقل من به خاطر ندارم. اما در این مجموعه با طی یک پروسه 5 دهه ای از دهه 50 تا دهه 90 در جریان اتفاقاتی قرار می گیریم که یکی از ویژگی ها و جذابیت های «زیر خاکی» است.

 

پژمان جمشیدی با چهار گریم سنگین در زیرخاکی سریال ماه رمضان شبکه یک سیما

 

بازیکن سابق فوتبال و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به روند انتخاب خود برای جدید ترین اثر جلیل سامان پرداخته و توضیح داد: با توجه به شناخت قبلی من از آقای سامان و آشنایی با سبک آثارشان به موفقیت ایشان در عرصه تلویزیون آگاهی داشتم و همچنین با تهیه کننده کار آقای رضا نصیری نیا رابطه دوستی و کاری تجربه کرده بودم که برای این کار انتخاب شدم و به همین جهت و برای دور شدن از فضای پرترافیک اکران فیلم های سینمایی که سال 98 بر پرده داشتم، همکاری با مجموعه را پذیرفتم.

جمشیدی در پاسخ به این سوال که بازی در قاب تلویزیون تا چه اندازه در اولویت بندی های کاری وی مهم است، اظهار کرد: مخاطب تلویزیون نسبت به سینما و تئاتر، مخاطب گسترده تری است و باید قبول کرد افرادی که در شهرستان ها زندگی می کنند خیلی امکانات رفتن به سینما و دیدن هنرپیشه های مورد علاقه شان در قاب سینما یا صحنه تئاتر را ندارند، در نتیجه موثرترین راه ارتباط ما با آن ها قاب تلویزیون است.

 

پژمان جمشیدی با چهار گریم سنگین در زیرخاکی سریال ماه رمضان شبکه یک سیما

 

وی با تاکید بر محق بودن کلیه مخاطبان سیما، خاطرنشان کرد: بازی در تلویزیون به مدیریت و اینکه مدیر شبکه چه کسی است، مرتبط نیست و صرفا به خاطر مردمی است که دوست دارند بازیگر مورد علاقه شان را ببینند و این حق مسلم آن ها است که سریال ها و برنامه های خوب و خوش ساخت ببینند؛ به همین دلیل من تصیم گرفتم در این سریال حضور داشته باشم و بازی کنم.

بازیگر «نفس» سریال قبلی سامان با اشاره به گریم متفاوت خود در سریال جدید او یادآور شد: من در این مجموعه گریم های متفاوتی داشتم؛ 4 گریم سخت در لوکیشن های متعدد سریال که به احتمال زیاد در فصل بعدی این گریم ها بیشتر بشوند.

سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

بازیگران اصلی این سریال عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، ایرج سنجری، امید روحانی، اصغر نقی زاده، بازیگر خردسال رایان سرلک و با حضور هادی حجازی فر و گوهر خیراندیش.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید