چهارشنبه, 06 بهمن 1400 14:08

یک اتفاق عجیب: پژمان جمشیدی به‌جای امیرمهدی ژوله داور خنداننده‌شو می‌شود!! | زمان اعلام نتایج مرحله دوم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
یک اتفاق عجیب: پژمان جمشیدی به‌جای امیرمهدی ژوله داور خنداننده‌شو می‌شود!! | زمان اعلام نتایج مرحله دوم یک اتفاق عجیب: پژمان جمشیدی به‌جای امیرمهدی ژوله داور خنداننده‌شو می‌شود!! | زمان اعلام نتایج مرحله دوم

سی و یک نما - خبر چندان خوشایند نیست. امیر مهدی ژوله جایش را در داوری خنداننده شو۳ به پژمان جمشیدی میدهد.. این دو در داوری یقینا هم سنگ نیستتد. ژوله یک نویسنده حرفه ای است، روزنامه نگار بوده و طنز را تخصصی می شناسد و استندآپ را هم. نظیر او در ایران به تعداد انگشتان دست هم نیستند.پژمان جمشیدی یک کمدین و بازیگر قریحی است. بازیگر خوبی است و در کمدی شیرین، اما شناخت استندآپ که شاخه ای از نمایش است، تخصص می خواهد.

حال باید دید و تنها می توان به این خوش بین بود که همانطور که هیچکس تصور نمی کرد از یک بازیکن فوتبال، یک بازیگر خوب متولد شود، در زمینه ی داوری هم ما را شگفتزده کند. اما یقینا میشد جانشین موقتی باشد تا سرماخوردگی!! ژوله بهبود پیدا کند.

صفحه رسمی برنامه «خندوانه» در فضای مجازی اعلام کرد، به دلیل سرماخوردگی و کسالت امیرمهدی ژوله (داور خنداننده شو)، پژمان جمشیدی به جمع داوران مرحله سوم «خنداننده شو ۳» اضافه خواهد شد.

به این ترتیب، ترکیب داوران در ادامه خنداننده شو رامبد جوان، حسن معجونی و پژمان جمشیدی هستند و اجرای این مسابقه شبکه نسیم را امیرعلی نبویان بر عهده دارد.

همچنین برنامه اعلام نتایج مرحله دوم «خنداننده شو ۳»، پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳ پخش خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید