یکشنبه, 15 اسفند 1400 13:11

کدام بازیگران به سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» پیوستند؟ | معرفی سریال

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کدام بازیگران به سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» پیوستند؟ | معرفی سریال کدام بازیگران به سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» پیوستند؟ | معرفی سریال

سی و یک نما - امید روحانی و ارسلان قاسمی دو بازیگری هستند که به گروه بازیگران سریال «دردسرهای شیرین» اضافه شدند.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، امید روحانی و ارسلان قاسمی جدیدترین بازیگرانی هستند که به تازگی به سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی سیدعلی‌اکبر محمودی‌مهریزی پیوسته‌اند. درحال حاضر تصویربرداری این سریال در نقاط مختلف پایتخت در حال انجام است و مراحل فنی نیز همزمان با تولید پیگیری می‌شود.

«دردسرهای شیرین» یک مجموعه خانوادگی با موقعیت‌های شیرین است و مهدی طاهر و یاسین پورعزیزی نویسندگی متن‌های آن را بر عهده داشته‌اند که نويسندگی فيلم «وانتافه» از آثار مهدي طاهر است.

کریم خودسیانی که از نویسندگان مطرح سینما و تلویزیون است، به عنوان مشاور فیلمنامه در این پروژه حضور دارد.

محمد نداف نیز بازنویسی فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است که نويسندگی سریال «نیمکت» به کارگردانی محمد رحمانیان از جمله آثار شاخص این نویسنده باسابقه تلویزیون است.

پوریا پورسرخ و مریم مومن نقش زوج قصه «دردسرهای شیرین» را بر عهده دارند و افسانه بایگان، یوسف مرادیان، پاشا جمالی و سمیرا حسینی به همراه رضا توکلی، رسول توکلی، شهین تسلیمی و مرتضی کاظمی، دیگر نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند. فهیمه سلیمانی، ژیلا دایی، پرهام دلدار و سهیل قاصدی از جمله سایر بازیگران این سریال هستند و محمدرضا بحری، نازنین خشنود، نیما اسحاقیان و محمد اسحاقیان نیز هنرمندان بومی استان‌های یزد واصفهان هستند که در این پروژه به ایفای نقش می‌پردازند.

این مجموعه تلویزیونی در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ تولید می‌شود.

عکس: مریم جعفری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید