شنبه, 28 آبان 1401 13:21

گزارشگران صداوسیما به قطر نمی‌روند! / تصمیمی پر از علامت سوال

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
گزارشگران صداوسیما به قطر نمی‌روند! / تصمیمی پر از علامت سوال گزارشگران صداوسیما به قطر نمی‌روند! / تصمیمی پر از علامت سوال

سی و یک نما - حضور ایران در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ که می توانست یکی از شادی بخش ترین لحظات را برای ما به ارمغان بیاورد در شرایطی برگزار می شود که از شادی کردن خجالت می کشیم. گاهی با خود می اندیشیم که تمام نوجوان ها و جوان هایی که امروزدر خاک خفته اند می توانستند ساعتشان را با بازی ایران در مقابل انگلیس، ولز و آمریکا تنظیم کنند. جایشان خالی است.

و اما حاشیه های این جام جهانی متفاوت برای ایران تا همین حالا ادامه دارد و بحث برانگیزترین آنها عدم حضور گزارشگران تلویزیون برای گزارش مستقیم بازی های ایران که هیچ دلیل قانع کننده ای برای آن نمی توان متصور شد.

در حالی که قطر اجازه حضور گزارشگران و خبرنگاران شبکه "ایران اینترنشنال" را نداده است، ما باید از موقعیتی که برایمان فراهم بود بهترین استفاده را می کردیم و یا اینکه هم ردیف آنها در خانه می نشستیم؟ پشت پرده این ماجرا چه بود؟ مگر ابراهیم رییسی، رییس جمهور هفته گذشته از رسانه ها نخواسته که شفاف اخبار را در اختیار مردم قرار دهید؟ پس مانع چیست؟

به گزارش "خبر ورزشی" گزارشگران صداوسیما راهی قطر نخواهند شد و از تهران بازی ها را گزارش خواهند کرد.

پیش‌تر در خبرها آمده بود که طبق تصمیم گیری مدیران صداوسیما و همچنین تهیه کننده ویژه برنامه جام جهانی قرار است ۳ گزارشگر برای دیدارهای ایران راهی قطر شوند و بازی‌های تیم ملی را از آنجا برای بینندگان تلویزیونی گزارش کنند.

طبق خبر اعلام شده قرار بود محمدرضا احمدی برای بازی مقابل انگلیس، پیمان یوسفی برای دیدار مقابل ولز و جواد خیابانی برای دیدار مقابل آمریکا راهی قطر شوند ولی در لحظه آخر تصمیم مدیران صداوسیما تغییر کرد و حالا هیچکدام از گزارشگران راهی قطر نخواهند شد.

قرار است این گزارشگران از تهران بازی‌ها را برای بینندگان شبکه ۳ گزارش کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید