دوشنبه, 11 فروردين 1393 13:22

کرکره با مجموعه طنزهای آیتمی دیگر که تا به حال دیده ایم فرق دارد/ گفت و گو با تهیه کننده مجموعه طنز «کرکره»

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما- محمد نجار صراف تهیه کننده مجموعه طنز «کرکره» از بازخوردهای این اثر گفت: تا الان از جانب مردم عام و افرادی که بیشتر از جنس مردم عادی هستند بازخوردهای خوبی داشتیم. چرا که در ایام نوروز و در دید و بازدیدها این بازخوردها را دیده ایم. وی ادامه داد: نکته مهمی در این میان مطرح است و آن این است که شاید مردم با دیدن آیتم های کرکره به قهقهه نیفتند، اما از این بابت خوشحالند که ما به بسیاری از مسائل اجتماعی که آنها با آن درگیر هستند و به عبارتی دغدغه شان است پرداخته ایم. برای مثال ما در آیتم بنگاه نگاهی به بحث اجاره و خرید مسکن داشتیم، آیتم بوتیک مشکلات و هنجارهای اجتماعی را بازگو کرده است و ...

 

وی اضافه کرد: به شخصه معتقدم که کار با رقابت کردن بهتر خواهد شد و خودم هم رقابت را بسیار دوست دارم. خبر بازگشت مهران مدیری به تلویزیون هم برای من تهیه کننده خوب است به این دلیل که سعی می کنم در جایگاه خودم کاری بهتر را روانه آنتن تلویزیون کنم. این اتفاق خوبی است که با افرادی رقابت کنیم که سالها در حیطه طنز فعالیت کرده اند. این رقابت ها سالم است و بیشتر در جهت کیفی کارها موثر خواهد بود.

تهیه کننده برنامه «دیروز امروز فردا» در ادامه بیان کرد: رسانه سلیقه مردم را شکل خواهد داد و هر آنچه رسانه به طور مستمر پخش کند سلیقه مردم خواهد شد. کرکره با مجموعه طنزهای آیتمی دیگر که تا به حال دیده ایم فرق دارد آنهم از جهت خنداندن مخاطب. در سایر مجموعه ها سعی شده بود تا از شیوه های دیگری برای خنداندن مخاطب استفاده شود، اما در اینجا اینطور نیست. شاید درست تر باشد تا بگویم طنز محترمانه ای ساخته ایم که علاوه بر احترام به مخاطب، معضلاتش را نیز در قالب طنز به تصویر کشیده که شاید سلیقه بیشتر مردم امروز ما نباشد، اما برای مثال اگر تلویزیون همین کرکره را به طور مستمر پخش کند مطمئنا سلیقه اکثر مردم خواهد شد.

وی افزود: از ابتدا که کار را کلید زدیم هم به همین موضوع فکر می کردیم تا کمدی صرفا خنده آور را به مردم عرضه نکنیم و همه معضلات به روز جامعه را بتوانیم پوشش دهیم. دنبال این نبودیم که به هر قیمتی خنده قهقهه آور از مردم ببینیم و الان هم فکر می کنم که به این هدف خود رسیده ایم. ما در قالب کمدی جدی به این موضوعات پرداختیم و نیامدیم موضوعی را گذرا طرح کرده و از کنارش به سادگی عبور کنیم.

صراف در پایان گفت: تا الان صحبت خاصی درباره ادامه دار شدن این مجموعه طنز نشده چرا که هنوز در تعطیلات نوروز به سر می بریم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید