سه شنبه, 05 اسفند 1399 13:10

بعد از فردوسی‌پور این بار به علی کریمی مجوز ندادند/ پاسخ و تکذیب معاون ساترا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بعد از فردوسی‌پور این بار به علی کریمی مجوز ندادند بعد از فردوسی‌پور این بار به علی کریمی مجوز ندادند

سی و یک نما - گفتگوی انتخاباتی علی کریمی با امیر علی نبویان از طرق پلیتفرم های موجود در شبکه اینترنتی پخش نخواهد شد.

به گزارش سی و یک نما، سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی موسوم به ساترا، اجازه پخش برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی را نداد و محتوای آن را مناسب برای پخش عمومی ندید.

در این برنامه مهدی مهدوی کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان در کنار علی کریمی حضور داشتند.

شب گذشته سه نامزد انتخاباتی در برنامه شبکه سوم سیما حضور داشتند و نقطه نظرات خود درباره انتخابات را بیان کردند. او قصد داشت صحبت هایش را در گفتگوی اختصاصی به زبان بیاورد که این مصاحبه فعلا از پلتفرم های فعلی پخش نخواهد شد اما بخش هایی از آن فعلا در اینستاگرام به نمایش گذاشته شده است.

پاسخ و تکذیب معاون ساترا

پس از انتشار این خبر، معاون ساترا ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی بر عدم صدور مجوز در برخی از رسانه ها اعلام می‌شود یکشنبه ۳اسفند ماه درخواستی ازسوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه ها قرار دارد.

این برنامه به دلیل ساختار حرفه ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته .

فرایند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه ای یکسان است که در خصوص برنامه همرفیق و سریال‌های قورباغه، خوب بد جلف و... طی شده و رسانه های صوت و تصویر برنامه های خود را طی این فرایند منتشر کرده اند.

‏در صورتی که برنامه در دسته بندی نمایشی حرفه ای قرار نمی‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر نیاز نداشت.

منبع: ورزش سه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید