شنبه, 06 آبان 1396 03:30

آغاز اکران «ثبت با سند برابر است» / یک فیلم کمدی در میان آثار اجتماعی و ملودرام گیشه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آغاز اکران «ثبت با سند برابر است» / یک فیلم  کمدی در میان آثار اجتماعی و ملودرام گیشه آغاز اکران «ثبت با سند برابر است» / یک فیلم کمدی در میان آثار اجتماعی و ملودرام گیشه

سی و یک نما – پس از دو سال فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به کارگردانی "بهمن گودرزی" و تهیه کنندگی  "مجتبی متولی" بزودی در گروه سینمایی ماندانا اکران خواهد شد.بهمن گودرزی «ثبت با سند برابر است» را  پس از فیلم های «شیش و بش» و «آتیش بازی» ساخته و  فیلم نامه ی آن را نیز مشترکا با  "یزدان فتوحی" در ژانر کمدی- ماجرایی نوشته است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: همیشه تو زندگیم دنبال یه پاس طلایی بودم ولی بهم پاس که ندادن هیچ، خودشون توپ رو کردن تو گل! اونا شدن غزال تیز پا، من شدم شیر بی یال...

در این  فیلم پر لوکیشن، جمعی از بازیگران مطرح سینما چون  امین حیایی، مجید صالحی، نیوشا ضیغمی، فرزاد حسنی، سحر قریشی، الهام حمیدی، علی مسعودی (مشهدی)،  سپند امیر سلیمانی، آیدا جعفری، یزدان فتوحی و مهران رجبی و با حضور پوریا پور سرخ ، محمدرضا شریفی نیا حضور دارند.

 «ثبت با سند برابر است » تنها فیلمی است که در ژانر کمدی و مفرح در میان فیلمهای اجتماعی و درام این روزهای سینما اکران خود را آغاز خواهد کرد.

پخش فیلم بر عهده موسسه هدایت‌فیلم به مدیریت مرتضی شایسته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید