جمعه, 28 مهر 1396 03:30

"امیرعباس گلاب" نقش اول فیلم جدید "بیژن بیرنگ" را بازی می‌کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
 
سی و یک نما_ امیر عباس گلاب در نقش اول فیلم بیژن بیرنگ حضور خواهد داشت. تولید این فیلم موزیکال از ماه آینده آغاز می‌شود.
موسیقی ما نوشت: روزهای سینمایی این خواننده به زودی با فیلم جدید بیژن بیرنگ تکمیل می شود و او گفت:«یک پروژه سینمایی دیگر من هم جدیدترین فیلم آقای بیژن بیرنگ است که در آن فیلم نقش اول را دارم. این پروژه از حدود یک ماه دیگر آغاز می شود و قرار است حدود ده یا یازده قطعه برای این فیلم تولید کنم و کلاً یک اثر سینمایی موزیکال است. در این فیلم نقش خواننده را دارم و تیتراژهایش را هم خودم می خوانم. نقشی که دارم هم امیرعباس گلاب نیست و کلاً فیلم آقای بیرنگ یک موضوع عجیب و جالب دارد که به زودی جزئیاتش را اعلام می کنم.»
 
سوال دیگر ما هم از امیرعباس گلاب این بود که آیا ایفای نقش یک خواننده با توجه به کلیشه ای شدن این موضوع در سینمای ایران برایش ریسک نبود هم اعلام کرد:«طی این سالها پیشنهادهای زیادی برای بازیگری داشتم ولی موضوع فیلم بیژن بیرنگ نسبت به فیلم های دیگر متفاوت است. با توجه به موضوع فیلم، اگر بتوانم خوب بازی کنم تنها کسی می شوم که می تواند در نقش خواننده یک حضور درخشان داشته باشد. این روزها هیجان زیادی برای بازی در نقش اول فیلم بیژن بیرنگ دارم چون فیلمنامه کار قوی است و عوامل بسیار خوبی در این پروژه حضور دارند. نقش مقابل من هم به احتمال زیاد خانم الناز شاکردوست باشد.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید