چهارشنبه, 01 بهمن 1399 17:52

انصراف انیمیشن «پسر دلفینی» از جشنواره سی و نهم فیلم فجر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
انصراف انیمیشن «پسر دلفینی» از جشنواره سی و نهم فیلم فجر انصراف انیمیشن «پسر دلفینی» از جشنواره سی و نهم فیلم فجر

سی و یک نما - انیمیشن سینمایی «پسر دلفینی» تازه ترین محصول سازمان هنری رسانه ای اوج به کارگردانی محمد خیراندیش و تهیه کنندگی محمد امین همدانی از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر انصراف داد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی فیلم «پسر دلفینی» با توجه به اینکه این اثر تنها انیمیشن حاضر در جشنواره سی و نهم فیلم فجر است و طبق آیین نامه جشنواره طبیعتاً در رقابت و مسابقه قرار نمی گیرد، با احترام به هیئت داوران و اعضای جشنواره از شرکت در این جشنواره انصراف می دهد.

«پسر دلفینی» تاکنون با استقبال شرکت های خارجی از کشورهای مختلف برای مشارکت و پیش خرید این اثر سینمایی روبرو گردیده است.

157838941.jpg

«پسر دلفینی» محصول سازمان هنری رسانه ای اوج با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که پس از طی حدود 2 سال از تولید آماده نمایش شد. کارگردان هنری این اثر مهدی فارسی و کارگردان فنی آن مصطفی شاهمردانی است. همچنین آهنگسازی پسر دلفینی بر عهده بهزاد عبدی بوده است.

عوامل ساخت این انیمیشن عبارت است از:نویسنده و کارگردان: محمد خیراندیش، تهیه کننده: محمد همدانی، کارگردان هنری: مهدی فارسی، کارگردان فنی: مصطفی شاهمردانی، مدیرتولید: علیرضا اسماعیلی، داود اسدالهی، سرپرست رندر و کامپوزیت: سعید گرمابدری، سرپرست جلوههای ویژه: رضا قربانی، سرپرست انیمیت: جلال رهبری، آهنگساز: بهزاد عبدی، مجری طرح: آسمان خیال.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید