معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

سه شنبه, 25 خرداد 1395 14:33

اولین همکاری پرویز پرستویی و مسعود کیمیایی در فیلم "قاتل اهلی"

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اولین همکاری پرویز پرستویی و مسعود کیمیایی در فیلم "قاتل اهلی" اولین همکاری پرویز پرستویی و مسعود کیمیایی در فیلم "قاتل اهلی"

سی و یک نما- پرویز پرستویى روز دوشنبه براى ایفاى نقش اصلى فیلم تازه كیمیایى با دست اندركاران فیلم قرارداد بست تا اولین همكارى این بازیگر و كارگردان شكل بگیرد. پیش تولید فیلم سینمایى ˝قاتل اهلى˝ دوباره از سرگرفته شد.

بقیه عوامل و بازیگران "قاتل اهلى" در حال انتخاب هستند كه با قطعى شدن این فهرست طى روزهاى آینده نام آن‌ها رسانه‌اى خواهد شد. طبق برنامه‌ریزى انجام شده فیلمبردارى "قاتل اهلى" به تهیه كنندگى منصور لشكرى قوچانى تا چند هفته دیگر در تهران آغاز می‌شود.

همچنین طبق اعلام مشاور رسانه‌‌ای این فیلم، كیمیایى هم به بهانه آغاز پیش‌تولید "قاتل اهلى" نوشت:

"با پرویز پرستویى دیر شده بود

دوباره فیلم می‌سازم. از آخرین فیلمم چهار سال می‌گذرد. "قاتل اهلى" یكسال پیش تولیدِ فقط فیلم نوشت را گذراند. منصور لشكرى قوچانى در یك موقعیت سختى قرار داشت، این بنده را كامل می‌خواست. با تمام سیاه و سفیدها... تا آخر. به دنبال "یكجایى" من بود. من نگاهم به این "فیلم نوشت" تمام شده بود. لشكرى هنوز به دنبال "من" می‌گشت... تا شد. اما تاشدم تا شد.

دكتر جلال سروش اصل و دانسته "قاتل اهلى" است. فیلم را می‌بینید. یك آدم تازه كه پنهان مانده بود؛ سخت بود. آقاى پرویز پرستویى شد.

تا امروز... با پرویز پرستویى دیر شده بود. آن تنهاىِ قلدرِ ضرب دیدهِ تنها مانده و مانده تا موسفید كرده و از پا نیفتاده من پیدا شد. پیدا بود، دیر شده بود.

قرار بر این است سازهاى خود را كوك كنیم تا اركستر "قاتل اهلى" آهنگ و قطعهى سینماى ملى ما را بنوازد. بازیگران دیگر "قاتل اهلى" همه از قلب انتخابى صحیح می‌آیند.

در هفتاد و پنج سالگى، فیلم "قاتل اهلى" كه نگاهِ آمده از تجربه‌های سخت كشیده امروز من است ساخته می‌شود."

 

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت