معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

شنبه, 08 دی 1397 16:17

با غایبان اصلی بخش نگاه نو در جشنواره فیلم فجر آشنا شوید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
با غایبان اصلی بخش نگاه نو در جشنواره فیلم فجر آشنا شوید با غایبان اصلی بخش نگاه نو در جشنواره فیلم فجر آشنا شوید

سی و یک نما_ هر سال با نزدیک شدن به جشنواره فیلم فجر و با اعلام اسامیِ پذیرفته شده در هر بخش، غیبت برخی از آثار و نام‌های صاحبانشان در میان این اسامی، محل سوال است.

امروز همزمان با اعلام فیلم‌های منتخب بخش نگاه نو جشنواره سی و هفتم، نام چند فیلم مهم که در این بخش به چشم نمی‌خورد قابل توجه است.

«سرکوب» فیلمی از رضا گوران با بازی سارا بهرامی، باران کوثری، الهام کردا، پردیس احمدیه، جمشید هاشم‌پور، که پیش بینی می‌شد در بخش سودای سیمرغ هم انتخاب شود اما در فهرست فیلم‌های بخش نگاه نو هم قرار نگرفته است. البته هنوز دلیل این غیبت پیدا نیست و یا دست کم به رسانه‌ها در این باره توضیحی ارائه نشده است.

به لیست غایبان بخش نگاه نو، فیلم‌ اولی‌هایی که شهاب حسینی در آن حضور داشت نیز اضافه کنید؛ «لابیرنت»، «نبات» و «نرگس». سروش صحت هم نسخه‌ای از اولین فیلمش را به دفتر جشنواره ارائه داده بود که نام این فیلم هم در بین غایبان امسال قرار می گیرد.

ضمن اینکه فیلم "زیر نظر" اولین تجربه‌ی مجید صالحی در مقام کارگردان که مشاور پروژه رضا عطاران و تهیه کننده‌ی آن رامبد جوان است هم از غایبان این دوره از بخش نوعی نگاه است که مشخص نیست که فرم حضور در جشنواره را پر نکرده اند یا اینکه مورد قبول هیئت داوران نیستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت