شنبه, 11 خرداد 1398 12:56

تشکیل شورای جشنواره ها در سازمان سینمایی/اعضای شورا معرفی شدند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تشکیل شورای جشنواره ها در سازمان سینمایی/اعضای شورا معرفی شدند تشکیل شورای جشنواره ها در سازمان سینمایی/اعضای شورای معرفی شدند

سی و یک نما-برای نظارت و مقابله با آفت جشنواره زدگی شورای جشنواره ها در سازمان سینمایی تشکیل شد.طی احکامی از سوی حسین انتظامی، اعضای «شورای جشنواره های» سازمان سینمایی منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری، رییس سازمان سینمایی علیرضا رضاداد، ابراهیم داروغه زاده، محمود اربابی، محسن حدادی، حسین ربانی، مسعود نجفی، جلیل اکبری صحت و مهرزاد دانش را به عنوان اعضای این شورا انتخاب کرد.
سید روح الله حسینی مديركل دفتر جشنواره ها و همكاري هاي بين الملل سازمان سینمایی ریاست شورای جشنواره ها را عهده دار است و بابک رضایی معاون این دفتر به عنوان دبیر شورا مسئولیت دارد.
در حکم اعضای شورا آمده است: «نظر به ضرورت نظارت بر جشنواره های سینمایی که توسط سایر دستگاه ها، نهادهای صنفی، سمن ها یا بخش خصوصی برگزار می شود و با توجه به سوابق و تجربیات جنابعالی، به عضویت «شورای جشنواره‌ها» منصوب می شوید .
انتظار دارد با همفکری و همکاری سایر اعضاء، ضوابط و شاخص‌های صدور مجوز و حمایت های این حوزه تدوین و منتشر شود و در رسیدگی به درخواست‌ها، کیفیت مورد توجه قرار گیرد تا ضمن مقابله با آفت جشنواره زدگی، به اعتلای سینمای ایران کمک کند.»

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید