دوشنبه, 14 مرداد 1398 14:55

ثبت قرارداد اکران «کروکودیل»/ کروکودیل بعد از قصر شیرین به سینماها می‌آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ثبت قرارداد اکران «کروکودیل»/ کروکودیل بعد از قصر شیرین به سینماها می‌آید ثبت قرارداد اکران «کروکودیل»/ کروکودیل بعد از قصر شیرین به سینماها می‌آید

سی و یک نما_ با ثبت قرارداد اکران فیلم سینمایی «کروکودیل» در گروه سینمایی آزادی، این فیلم به‌زودی در این گروه روی پرده خواهد رفت.

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، پس از صدور پروانه نمایش این فیلم در خردادماه، قرارداد اکران فیلم سینمایی «کروکودیل» به نویسندگی و کارگردانی مسعود تکاور روز گذشته توسط شورای صنفی نمایش در گروه سینمایی آزادی به ثبت رسید و این فیلم به زودی در این گروه و بعد از فیلم «قصر شیرین» روی پرده خواهد رفت.
به گفته مسعود تکاور، در حال حاضر نسخه نهایی «کروکودیل» با مدت زمان ۹۲ دقیقه آماده نمایش است و ظرف چند روز آینده از تیزر و پوستر این فیلم نیز رونمایی خواهد شد.
کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، الهه حصاری، حسین مهری و رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی بازیگرانی هستند که در این فیلم حادثه ای به ایفای نقش پرداخته اند.
پخش «کروکودیل» برعهده دفتر رسانه فیلمسازان با مدیریت حبیب اسماعیلی قرار دارد.
عزت الله جامعی ندوشن به عنوان تهیه کننده و یوسف نادعلی به عنوان سرمایه گذار در این پروژه سینمایی حضور دارند.
کورش تهامی که بعد از بازی در "رگ خواب" تحسین و توجه‌ها را برانگیخت و ما نیز همانند بسیاری، منتظر تماشای دوباره‌ی او در نقشی اثرگذار بودیم؛ حالا با حضور در کروکودیل می‌تواند باز به روزهای اوج بازگردد.
همچنین حضور رضا یزدانی که در سال‌های اخیر با ایفای نقش در آثار سینمایی و تلویزیونی به یکی از معدود چهره‌های خواننده_بازیگر تبدیل شده است در این فیلم می‌تواند برای مخاطبان، از جذابیت بالایی برخوردار باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید