دوشنبه, 12 آبان 1399 11:17

ثبت‌نام اعضای صنوف سینمای مستند در سایت جشنواره «سینماحقیقت» آغاز شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ثبت‌نام اعضای صنوف سینمای مستند در سایت جشنواره «سینماحقیقت» آغاز شد ثبت‌نام اعضای صنوف سینمای مستند در سایت جشنواره «سینماحقیقت» آغاز شد

سی و یک نما - امکان ثبت‌نام اعضای ۲ انجمن صنفی کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینمای مستند روی وب‌سایت چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت»، به منظور استفاده از برنامه‌های کارگاهی و نمایشی فراهم شد.

 به گزارش خبر سی و یک نما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، امکان ثبت‌نام اعضای دو انجمن صنفی کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینمای مستند روی وب‌سایت این جشنواره، به منظور استفاده از برنامه‌های کارگاهی و نمایشی این رویداد بزرگ سینمای مستند ایران که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بصورت برخط (آنلاین) برگزار می‌شود، فراهم شد.

اعضای انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران و انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند می‌توانند از طریق لینک مستقیم panel.irandocfest.ir روی وب‌سایت جشنواره ثبت‌نام کرده و در مرحله بعد، روی گزینه‌ی "صنوف" کلیک کرده و ضمن بارگزاری تصویر کارت صنفی، ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

به این صورت اعضای صنوف سینمای مستند می‌توانند در ایام برپایی این رویداد، نسبت به تماشای اینترنتی فیلم‌های منتخب و حضور در کارگاه‌ها و مسترکلاس‌های آنلاین جشنواره و... اقدام نمایند.

در مرحله بعد، ثبت‌نام خبرنگاران رسانه‌ها، میهمانان ویژه، متقاضیان کارگاه‌های تخصصی، صاحبان آثار و... انجام خواهد شد.

گفتنی است: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، در آذرمـاه 1399 و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید 19 بصورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید