معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

پنج شنبه, 26 دی 1398 17:45

جدول نمایش فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجردر سینمای رسانه / سکوت خبری در اعلام زمان قرعه کشی با افخمی،فراستی و دوستان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جدول نمایش فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجردر سینمای رسانه / سکوت خبری در اعلام زمان قرعه کشی با افخمی،فراستی و دوستان جدول نمایش فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجردر سینمای رسانه

سی و یک نما – صبح امروز پنجشنبه بیست و ششم بهمن در حالی مراسم قرعه کشی جدول نمایش فیلم های سی و هشتمین دوره ی جشنواره فیلم فجردر سینمای رسانه برگزار شد که بیشتر اهالی رسانه از زمان آن در پردیس ملت مطلع نبودند و به نظر می رسد جشنواره فیلم فجر صرفا متعلق به عده ای خاص از رسانه ها شده که برخی صرفا نه یک ژورنالیست بلکه یک گزینه پرطرفدارو صد البته موفق اینستاگرامی هستند. اینکه چنین فاصله ای بین رسالت خبرنگاری با فضای مجازی در حال شکل گرفتن است جای سوال بسیار دارد چرا که حوزه ی "قلم مستقل" و حرفه ی شریف خبرنگاری اگر پولی در بساط نداشت لااقل به اعتبار خود می بالید.

 

به هر حال سی و یک نما طبق وظیفه ی رسانه ای که دارد جدول نمایش را در ادامه می آورد ضمن اینکه لازم است گفته شود که دو فیلم "خورشید" مجید مجیدی و"شنای پروانه" محمد کارت ساعتی پس از مراسم سانس های خود را با هم جا به جا کردند و فیلم مستند "قصه دختران فروغ" ساخته خاطره حناچی که جایگزین مستند "کامی" شده است، در این بخش رقابت نمی کند و صرفا به نمایش گذاشته خواهد شد


یکشنبه ۱۲ بهمن:
سانس اول: سه کام حبس (سامان سالور)
سانس دوم: قصیده گاو سفید (بهتاش صناعی ها)
سانس سوم: عامه پسند(سهیل بیرقی)
سانس چهارم: مهدی عراقی رو بکش(عبدالرضا نعمت الهی) / دم اژدها(سعید کشاورز)

یکشنبه ۱۳ بهمن
سانس اول: خورشید (مجید مجیدی)
سانس دوم:بی صدا حلزون(بهرنگ دزفولی)
سانس سوم: تومان (مرتضی فرشباف)
سانس چهارم: قصه دختران فروغ (خاطره حناچی) /دابر (سعید نجاتی)

دوشنبه ۱۴ بهمن :
سانس اول : روز صفر(سعید ملکان)
سانس دوم: ابر بارانش گرفته (مجید برزگر)
سانس سوم: ابادان یازده (مهرداد خوشبخت)
سانس چهارم: جایی برای فرشته ها نیست(سام کلانتر) / امتحان(سونیا حداد)

سه شنبه ۱۵ بهمن:
سانس اول : آن شب (کوروش آهاری)
سانس دوم:درخت گردو(محمدحسین مهدویان)
سانس سوم:دوزیست (برزو نیک نژاد)
سانس چهارم: خسوف(محسن استادعلی) /آشغال (علی عزیزی)

چهارشنبه ۱۶ بهمن:
سانس اول : مغز استخوان (حمیدرضا قربانی)
سانس دوم: روز بلوا (بهروز شعیبی)
سانس سوم: خوب ،بد ، جلف ۲ ارتش سری (پیمان قاسم خانی)
سانس چهارم: عالیجناب (سجاد ایمانی)/ عزیز(سید مهدی موسوی برزکی)

پنج شنبه ۱۷ بهمن :
سانس اول : کشتارگاه ( عباس امینی)
سانس دوم: شهرآورد تهران
سانس سوم: مردن در آب مطهر (نوید محمودی)
سانس چهارم: زمستان است(مهرداد زاهدیان) /پاندای قرمز (علی پاک نیا)

جمعه ۱۸ بهمن :
سانس اول : لباس شخصی (امیر عباس ربیعی)
سانس دوم: خروج (ابراهیم حاتمی کیا)
سانس سوم: آتابای (نیکی کریمی)
سانس چهارم:زندگی میان پرچم های جنگی(محسن اسلام زاده) /مادر برفی(مرجان خسروی)

شنبه ۱۹ بهمن :
سانس اول : ریست (محمدرضا لطفی)
سانس دوم: پدران ( سالم صلواتی)
سانس سوم: من میترسم (بهنام بهزادی)
سانس چهارم: بانو(محمدحبیبی منصور) / برف های سپید سرگردان (محمدرضا وطن دوست)

یکشنبه ۲۰ بهمن :
سانس اول : خون شد (مسعودکیمیایی)
سانس دوم: دشمنان (علی درخشنده)
سانس سوم:پوست (بهمن ارک)
سانس چهارم: خط باریک قرمز(فرزاد خوشدست) / کوچه(محمدرصا مصباح)

دوشنبه ۲۱ بهمن :
سانس اول : سینما شهر قصه (کیوان علی محمدی)
سانس دوم: شنای پروانه (محمد کارت)
سانس سوم: اعلام اسامی نامزدها
سانس چهارم: پروژه ازدواج(پروژه ازدواج) / سوربز(سعید زمانیان)

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت