معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396 13:21

جدول پرفروش ترین فیلمهای مستند و انیمیشن هنر و تجربه منتشر شد / آی آدمها رخشان بنی اعتماد در صدر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جدول پرفروش ترین فیلمهای مستند و انیمیشن هنر و تجربه منتشر شد / آی آدمها رخشان بنی اعتماد در صدر جدول پرفروش ترین فیلمهای مستند و انیمیشن هنر و تجربه منتشر شد / آی آدمها رخشان بنی اعتماد در صدر

سی و یک نما- گروه‌ هنر و تجربه در روزهای اخیر آمار فروش و تعداد فیلم‌های به نمایش در آمده طی دو سال گذشته را اعلام کرده است. روز گذشته جزئیات فروش فیلم‌های سینمایی اعلام شد و امروز نیز جدول مشابهی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین فیلم‌های مستند و انیمیشن ارائه شده؛ در این جدول آمار فروش 43 مستند و یک انیمیشن آمده است.

 

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی گروه هنر و تجربه، جدول پرفروش‌ترین و پر مخاطب‌ترین فیلم‌های مستند و انیمیشن گروه «هنر و تجربه» در دوسال اخیر منتشر شد. بر این اساس مستند «آی آدمها» با فروشی نزدیک به ۶۰ میلیون در صدر پرفروشترین فیلم‌های مستند این گروه قرار گرفته است.

همچنین مستند «مدار صفر درجه -ملف گند»، در رده دوم و مستند «من ناصر حجازی هستم» در رده سوم قرار گرفته است. رده‌های چهارم و پنجم این جدول نیز به مستندهای «شش قرن و شش سال» و «آتلان» تعلق دارد.

فیلم‌های «صفر بیست ویک»، «از ایران یک جدایی»، «فصل هرس»، «هفتاد و شش دقیقه و پانزده ثانیه با کیارستمی»، «من می‌خوام شاه بشم»، «کارنامه چهل ساله مهرجویی»، مستندهای ناصر تقوایی، «برای گونگادین بهشت نیست»، «جایی برای زندگی»، «راننده و روباه» و «کهریزک -چهارنگاه» نیز دیگر مستندهایی هستند که فروش بالاتری را رقم‌ زده‌اند.

«پسر و جهان» نیز تنها فیلم انیمیشن اکران شده در گروه «هنر و تجربه» است که بیش از یک میلیون و چهار هزار تومان فروش داشته است.

Screenshot_40.jpg

Screenshot_42.jpg

Screenshot_44.jpg

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت