جمعه, 14 شهریور 1393 14:32

"حوض نقاشی" با شهاب حسینی و نگار جواهریان راهی شارجه می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما- فیلم ˝حوض نقاشی˝ به همراه چهار فیلم کوتاه از حوزه هنری در دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک شارجه روی پرده می‌رود.

فیلم سینمایی "حوض نقاشی" به کارگردانی مازیار میری به همراه فیلم‌های کوتاه "خروج اضطراری" به کارگردانی مهدی جعفری از تولیدات حوزه هنری استان یزد، "چیدن سپیده دم" و "انار میوه بهشت است" به کارگردانی تیمور قادری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان و انیمیشن "اجل معلق" به کارگردانی شیوا ممتحن از تولیدات مرکز انیمیشن حوزه هنری در دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک شارجه به نمایش درمی‌آید.

"حوض نقاشی" پیش‌تر در جشنواره کودک اجیال قطر به نمایش در آمده و با استقبال تماشاگران مواجه شد. این فیلم با بازی شهاب حسینی و نگار جواهریان سال گذشته جایزه ویژه یونسکو را از آسیا پاسیفیک دریافت کرد.

"اجل معلق" که یک انیمیشن ۱۰ دقیقه‌ای است، اولین حضور بین‌المللی خود را در این جشنواره تجربه می‌کند. "خروج اضطراری" در جشنواره های وینترتور سوئیس، دتمولد آلمان، چشم سوم هند و .... حضور داشته است. "انار میوه بهشت است" در جشنواره‌های تولفای ایتالیا، جشنواره ژنو و ... و "چیدن سپیده دم" در جشنواره جهان اسلام مالزی به نمایش درآمدند.

دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک شارجه از ۲۷ مهرماه تا 2 آبان در شهر شارجه در امارات متحده عربی برگزار می‌شود.

این جشنواره اولین جشنواره فیلم در امارات متحده عربی است که به کودکان اختصاص داد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید