سه شنبه, 09 دی 1393 13:40

"حوض نقاشی" بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره ایرانیان استرالیا شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"حوض نقاشی" بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره ایرانیان استرالیا شد "حوض نقاشی" بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره ایرانیان استرالیا شد

سی و یک نما- فیلم سینمایی ˝حوض نقاشی˝ محصول حوزه هنری جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره‌ای در استرالیا را دریافت کرد.

"حوض نقاشی" به کارگردانی مازیار میری در طول ۵ نمایش در جشنواره ایرانیان استرالیا (۱۰ مهر تا ۱۸ آبان‌ماه) که در شهرهای سیدنی، ملبورن، بریزبن، کنبرا و ادیلاید برگزار شد، به عنوان بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شناخته شد.

"حوض نقاشی" با کسب امتیاز ۴. ۳ از ۵ توانست این جایزه را به خود اختصاص دهد، منوچهر محمدی تهیه‌کننده "حوض نقاشی" است که سال ۹۲ اکران عمومی شد.

"حوض نقاشی" که پیش‌تر جایزه یونسکو بهترین فیلم بلند را از آسیا پاسفیک دریافت کرده است، ماجرای زندگی مریم و رضا را روایت می‌کند که با آدم‌های دیگر فرق دارند، آن هم نه یک فرق ساده، بلکه بسیار بزرگ و آن‌ها باید تلاش کنند تا به دیگران ثابت کنند. این تفاوت بزرگ را با معجزه عشق حل کرده‌اند. شهاب حسینی، نگار جواهریان، سپه‌رام فرزامی، فرشته صدرعرفایی و … بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم ۹۶ دقیقه‌ای تاکنون در جشنواره فجر، جشنواره کودک اجیال قطر، جشنواره پوسان کره جنوبی و جشنواره شانگهای چین اکران شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید