پنج شنبه, 07 تیر 1403 13:08

کدام سینماگران در جشنواره فیلم و عکس با انرژی داوری خواهند کرد؟

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سینماگران مطرح کشور در جشنواره فیلم و عکس با انرژی داوری خواهند کرد سینماگران مطرح کشور در جشنواره فیلم و عکس با انرژی داوری خواهند کرد سی و یک نما

سی و یک نما - نخستین دوره جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی‌بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تأثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست، به دبیری حمید خانی از ۲۷ تا ۲۹ مرداد در تهران برگزار می‌شود.

این جشنواره با حمایت پویش «با انرژی» و با شعار «با تو ایران روشن است» فرصتی بی‌نظیر برای هنرمندان جوان فراهم می‌آورد تا با ارائه آثار خود در ۲ بخش عکس و فیلم کوتاه، در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه انرژی سهیم شوند و خلاقیت‌های خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

آثار ارسالی به این جشنواره توسط هیات داوران، متشکل از ۱۰ هنرمند مطرح در حوزه عکاسی و سینما، ارزیابی می‌شوند و به ۱۰ اثر برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود. این جشنواره تلاش دارد بستری برای رقابت سالم و کشف استعدادهای جوان در عرصه فیلم‌سازی و عکاسی فراهم کند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، دریافت آثار از ۲۸ خرداد آغاز می‌شود و هنرمندان عکاس و فیلم‌ساز از سراسر کشور می‌توانند از این تاریخ، آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

براساس اعلام دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس با انرژی در بخش فیلم، هیاتی از برجسته‌ترین سینماگران کشور به داوری آثار خواهند پرداخت. این هیات متشکل از پری ناز ایزدیار، رعنا آزادی‌ور، هوتن شکیبا ، حسن معجونی و هدی زین‌العابدین است.

اولین جشنواره «فیلم و عکس با انرژی» با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی و آگاهی‌بخشی درباره اهمیت مصرف هوشمندانه برق و تأثیرات مثبت آن بر جامعه و محیط زیست، از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ مرداد ماه در تهران برگزار خواهد شد و هنرمندان سراسر کشور می توانند تا ۱۰ مرداد ماه آثار خود را از طریق سایت جشنواره به نشانی: www.baenergy-festival.ir  به این جشنواره ارسال کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید