جمعه, 23 مرداد 1394 13:35

"دوران عاشقی" علیرضا رئیسیان دوازده روزه میلیاردی شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"دوران عاشقی" علیرضا رئیسیان دوازده روزه میلیاردی شد "دوران عاشقی" علیرضا رئیسیان دوازده روزه میلیاردی شد

سی و یک نما- فیلم سینمایی "دوران عاشقی"ساخته "علیرضا رئیسیان" در 12 روز اکران اش، فروش بالای یک میلیارد تومان را تجربه کرد و به حدنصاب دیگری در باره فیلم‌های غیرکمدی امسال دست یافت.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی این فیلم؛  "دوران عاشقی"( Time to Love) آخرین ساخته "علیرضا رئیسیان"، به خاطر داستان جذاب عاشقانه و با نقش‌آفرینی بازیگران سرشناس سینمای ایران همچون؛ "لیلا حاتمی"، "شهاب حسینی"، "فرهاد اصلانی"، "پرویز پورحسینی" و "بیتا فرهی" و با معرفی "مینا وحید" که مدت 12 روز است در اکران سراسری و عمومی خود، در سینماهای تهران و شهرهای مختلف کشور روی پرده رفته است؛ به فروش یک میلیارد تومان رسید و به یک حدنصاب دیگری در مورد فیلم‌های غیرکمدی اکران امسال سینمای ایران رسید.

استقبال سینمادوستان از این فیلم به گونه‌ای است که شب گذشته در پردیس‌های کوروش و آزادی تهران، همچون هفته‌های گذشته، به سانس فوق‌العاده رسید و امشب نیز سانس فوق‌العاده خواهد داشت.

فیلم سینمایی "دوران عاشقی" پس از گذشت دو هفته از اکران سراسری خود، از مرز یک میلیار تومان عبور کرد و این در حالی است که سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم، در روز دوشنبه 19 مردادماه تنها دو سانس نمایش داشتند و به مناسبت شهادت امام "جعفر صادق" (ع) از ساعت 6 بعدازظهر همان روز تا صبح چهارشنبه 22 مردادماه تعطیل بودند و در واقع این فیلم، در 12 روز نمایش، به این حدنصاب در مورد فیلم‌های غیرکمدی دست پیدا کرد و این فروش، مجموعاً مربوط به فروش اینترنتی، گیشه و همچنین شهرستانهای این فیلم است.

استقبال سینمادوستان از اولین فیلم غیرکمدی امسال سینمای ایران در اکران که فضای درام اجتماعی دارد؛ از نکات جالب توجه "دوران عاشقی" جدیدترین اثر سینمایی "علیرضا رئیسیان" است. در واقع داستان جذاب و ساختار متفاوت این فیلم است که مورد توجه تماشاگران و رضایت سینمادوستان قرار گرفته است و کسانی که به تماشای این فیلم می‌نشینند راضی از سالن سینما بیرون می‌آیند.

"دوران عاشقی" که در سینماهای شهرهای مختلف نیز در حال اکران است؛ در شهرهای بزرگ کشور از جمله؛ مشهد، اصفهان، اهواز، شیراز، تبریز و ... مورد استقبال تماشاگران قرار گرفته است.

اکران سراسری و عمومی فیلم سینمایی "دوران عاشقی" در سینماهای تهران، همچون؛ کوروش، آزادی، ملت، زندگانی، فرهنگ، جوان، اریکه ایرانیان، چهارسو و ده سینمای دیگر پایتخت و همچنین در 70 سینمای سراسر کشور آغاز شده است و مردم برای دیدن این فیلم و خرید آنلاین بلیط و رزروآن می‌توانند به سایت "سینما تیکت" به آدرس اینترنتی www.cinematicket.org مراجعه کنند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید