جمعه, 25 اسفند 1402 12:59

رضا داودنژاد تحت مراقبت‌های ویژه در بیمارستان بوعلی شیراز / تکمیل خبر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رضا داودنژاد تحت مراقبت‌های ویژه در بیمارستان بوعلی شیراز رضا داودنژاد تحت مراقبت‌های ویژه در بیمارستان بوعلی شیراز سی و یک نما

سی و یک نما - رضا داودنژاد بازیگر که بیش از سه ماه است درگیر عفونت خونی شده و فعلا در بیمارستان بوعلی سینا شیراز بستری است.

علیرضا داودنژاد کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت پسرش به ایسنا گفت: رضا مدتی در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری بود اما طی دو هفته گذشته به دلیل اینکه تحت نظر و مراقبت پزشکان خودش که پیش از این در شیراز عمل پیوند کبد او را انجام داده بودند، باشد به شیراز منتقل و بستری شده است.

او در ادامه گفت : در بیمارستان بوعلی، پسرم تحت نظر دکتر ملک حسینی، دکترنیک اقبال ، دکتر شمسایی و دکتر راسخی است و این پزشکان با جدیت مشغول مداوا و مراقبت هستند.

داودنژاد در پایان گفت: زمان ترخیص تا بهبودی کامل مشخص می شود فعلا باید در عید نوروز هم در بیمارستان تحت مراقبت باشد.

او همچنین در پایان از پرسنل بخش آی تی یو بیمارستان که با جدیت درحال مراقبت و درمان هستند، تشکر کرد.

زهرا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت برادرش که مدتی است در بیمارستان بستری است گفت: رضا بر اثر عوارض ناشی از همان پیوند کبد که چند سال پیش او انجام داده بود، دوباره در بیمارستان بستری شد. او در این مدت تحت چند عمل جراحی قرار گرفت و الان در دوران نقاهت به سر می‌برد و رو به بهبود است.

وی گفت: من در این مدت با او صحبت کرده‌ام، رضا هوشیاری دارد و می‌تواند صحبت کند. اما باید دوره نقاهت بعد از عمل را سپری کند.

ابن بازیگر اضافه کرد : رضا حدود یک ماه در بیمارستان مسیح دانشوری بود و بعد حدود ده روز پیش به بیمارستان شیراز منتقل شد چون مسأله تخصصی بود و باید زیر نظر پزشکان قرار می‌گرفت.

این بازیگر در پایان بیان افزود: پزشکان درباره زمان مرخصی او تاکنون چیزی به ما نگفته‌اند چون سیستم بدنی او نوسان دارد اما امیدواریم هرچه زودتر حالش خوب شود.

با آرزوی سلامتی برای رضا داوودنژاد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید