معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

شنبه, 08 تیر 1398 23:57

روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن/ از استاد شجریان تا مهدی هاشمی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن/ از استاد شجریان تا مهدی هاشمی روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن/ از استاد شجریان تامهدی هاشمی

فرشاد گورابی / سی و یک نما – خبر کوتاه بود و بسیار کم ارزش اما مهندسی شده در صبح یک روز تعطیل و پیش از روز تعطیلی دیگر. بعید به نظر می رسد یک بازیگر شناخته نشده بتواند بدون هماهنگی و با برنامه ریزی که حتما اهدافی در آن نهفته است چنین اقدامی کند و آن هم بعد از سال ها زندگی مشترک به ظاهر پنهانی،... و این سناریو یقینا کارگردانی دارد به نام "مهدی هاشمی" که تا دیروز جایگاه متفاوتی برایمان به عنوان یک بازیگر برجسته قبل از دهه نود داشت. او جایگاهش را برای ما خدشه دار کرد اما  نه به دلیل این ازدواج که به دلیل نوع برخورد با چنین اطلاع رسانی به ظاهر افشاگرانه ای که یقینا بازنده این بازی فقط همسر دوم "مهنوش صادقی"است و بس، گرچه موجب شد تا آنهایی که وی را نمی شناختند، حالا نگاه ویژه ای به او داشته باشند و هستند آنهایی که ویژگی و ویژگی مثبت برایشان توفیری ندارد.

اما چرا بعضی از سلبریتی ها در سن میانسالی یا حتی بالاتر ترجیح می دهند تا شریک تازه ای برای زندگی انتخاب کنند که گاهی اوقات همسن فرزند آنهاست ، می تواند به خودی خود تیتر جالبی برای پرداختن باشد. در ادامه به معروف ترین و جنجالی ترین این ازدواج ها اشاره می کنیم:

 ناصر تقوایی و مرضیه وفامهر:

ناصر تقوایی که متولد سال 1320 است در سال 1346 با شهرنوش پارسی پور متولد 1346 ازدواج کرد،این دو درسال 1352 از یکدیگر جدا شدند.اما در سالهای بعد ناصر تقوایی در ازدواج دوم خود با مرضیه وفا مهر(متولد 1352)بازیگر یکی از فیلم های توقیف شده اش زدواج کرد،تا با همسر دومش اختلاف سنی 32 ساله داشته باشد،نکته جالب این است مرضیه وفا مهر زمانی متولد شده که دایی جان ناپلئون از همسر سابق خود جدا شده است.

 

معرفی فیلم-روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن

 

 بهرام بیضایی و مژده شمسایی

بهرام بیضایی متولد دی ماه 1317 است،او در سال 44 با منیر اعظم رامین فر همسر نخست خود ازدواج کرد که حاصل این ازدواج سه فرزند است.همسر دوم بیضایی نیزمژده شمسایی است متولد سال 1347 ؛این دو در سال 1371 ازدواج کردند و صاحب یک پسر به نام نیاسان(1374)هستند.

 

معرفی فیلم-روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن

 

 مسعود رسام و فریبا نادری

فریبا نادری زاده سال 1363،او در اوج جوانی خود با مسعود رسام که 27 سال از او بزرگتر بود ازدواج کرد؛اما مسعود رسام در سال 1388 بر اثر بیماری سرطان خون در سن 52سالگی در گذشت،فریبا نادری همیشه از زندگی خود با مسعود رسام به نیکی یاد کرده و از او به عنوان انسانی با روح والا یاد می کند.

رضا ژیان و شراره درشتی:

رضا ژیان متولد سال 1328 در تهران،وی در ازدواج دوم خود با شراره درشتی متولد سال 1354 ازدواج کرد،ازدواجی که با وجود اختلاف سنی 26 ساله بسیار جنجالی شد؛رضا ژیان در سال 1381 در سن 53 سالگی به دلیل بیماری در بیمارستان شهریار درگذشت. گفتنی است شراره درشتی هم اکنون مبتلا به سرطان و مشغول معالجه است و برای او آرزوی سلامتی داریم.

 

معرفی فیلم-روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن

 

 بهروز افخمی و مرجان شیرمحمدی:

بهروز افخمی متولد سال 1335،مرجان شیرمحمدی متولد سال 1352،هردو در دومین ازدواج خود،همسر یکدیگر شدند که حاصلش یک فرزند به نام آهیل متولد کاناداست،بهروز افخمی در یک مصاحبه اعلام کرد مرجان اگر هفده ، هجده سال زودتر به دنیا آمده بود و پسر میشد دقیقا میشد من!افکار ما بسیار به هم نزدیک است. این دو از موفق ترین زوج ها در این بین هستند.

 

معرفی فیلم-روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن

 

محمدرضا شجریان و کتایون خوانساری:

محمد رضا شجریان متولد مهرماه 1319،او در سال 1340 با فرخنده گلافشان ازدواج کرد که حاصل این ازدواج 4 فرزند(3دختر و 1پسر)است،او در سال 1371 و پس از طلاق از فرخنده گل افشان و در 52سالگی با کتایون خوانساری 26ساله ازدواج کرد،حاصل این ازدواج یک فرزند به نام رایان متولد 1376کانادا است. نکته جالب اینکه با این ازدواج استاد شجریان باجناق پسرش همایون شجریان شد.

 

معرفی فیلم-روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن

 

مهدی هاشمی ومهنوش صادقی:

و اما آقا و خانم "میم" ....که دو روزی است ازدواج آنها سر زبان هاست. مهنوش صادقی متولد سال 1352 در تهران،مهدی هاشمی 1325 در لنگرود،در تاریخ 7تیرماه 98 در یک ویدیو مهنوش صادقی اعلام کرد که همسر قانونی مهدی هاشمی است،اما دختر مهدی هاشمی(نورا هاشمی)این خبر را تکزیب کرد،اما بعد از آن مهدی هاشمی حرف های مهنوش صادقی را تایید کرد و او نیز خبر از این ازدواج جنجالی با اختلاف سنی 26 ساله داد.مهدی هاشمی و بانو گلاب آدینه همسر اول وی یکی از محبوب ترین زوج های هنری بعد از انقلاب بودند.

 

معرفی فیلم-روایتی کوتاه از ازدواج های پرحاشیه دنیای سلبریتی ها با چاشنی اختلاف سن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت