یکشنبه, 29 آبان 1401 22:01

روزهای سخت برای سلبریتی بودن / بازداشت کتایون ریاحی و هنگامه قاضیانی و... / پیش از نیمه‌شب اتفاق افتاد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
روزهای سخت برای سلبریتی بودن / بازداشت کتایون ریاحی و هنگامه قاضیانی و... / پیش از نیمه‌شب اتفاق افتاد روزهای سخت برای سلبریتی بودن / بازداشت کتایون ریاحی و هنگامه قاضیانی و... / پیش از نیمه‌شب اتفاق افتاد

سی و یک نما - امروز، روز پر حاشیه‌ای برای سلبریتی ها بود. با خبر رد کردن اجرا و گزارش جام جهانی قطر توسط عادل فردوسی پور تا واکنش تلویزیون که چنین پیشنهادی مطرح نشده، از ویدئوی اعتراضی هنگامه قاضیانی با برداشتن حجابش و سپس بازداشت وی، از خداحافظی داود عابدی مجری برنامه‌های ورزشی شبکه خبر تا سپردن برنامه صبحگاهی شبکه دو به همسرش المیرا شریفی مقدم و... البته بازداشت کتایون ریاحی که پیش از این گفته شده بود در ایران حضور ندارد و حالا خبرگزاری تسنیم اعلام کرده که وی در ویلای خود در اطراف شهر قزوین بازداشت شده است.

این اتفاق ها در حالی افتاد که پیش از این هم سیما تیرانداز، باران کوثری، میترا حجار، الناز شاکردوست و هنگامه قاضیانی به دادسرا احضار شده بودند و گفته میشد حمید فرخ نژاد و هومن سیدی هم از دیگر سلبریتی‌هایی هستند که با واکنش قضایی رو به‌رو شده‌اند.

از طرفی، عدم حضور گزارشگران تلویزیونی به جام جهانی قطر که اتفاقی نادر است بخصوص که پیش از این اسامی گزارشگران اعزامی اعلام شده بود.

از برداشتن حجاب در فضای مجازی کتایون امیرابراهیمی در کهنسالی و خارج از ایران و رخشان بنی اعتماد کارگردان صاحب سبک تا الهام پاوه نژاد و شقایق دهقان.

و اما... باز هم پیش از این، پاسخ منفی علی دایی، جواد نکونام و مهدی مهدوی کیا به دعوت فیفا برای حضور در قطر تا امین حیایی بازیگر برجسته که می گوید در وضعیت فعلی حضور در هیچ پروژه ای را نمی پذیرد.

و در انتها... وقتی مجری جوان برنامه کودک نوشت: "من کیمیا گیلانی از ۱۵ تیر ۱۳۸۵ که وارد حوزه اجرا شدم واقعا براش تلاش کردم درس خوندم و هدفی جز شادی دل مردمم نداشتم و حالا که دل مردمم شاد نیست نیازی هم به حضور من نیست و از اجرا در تلویزیون خداحافظی می کنم"

البته مهتاب کرامتی نیز که روی یک برگ از دفترچه یونیسف با خودکار!! خبر از برکناری خود از این سازمان جهانی حمایت از کودکان می داد هم بود که به دل هیچکس ننشست.

به هر حال چیزی که هست اینکه سلبریتی ها از نسل های مختلف اعتراض دارند و نمی شود این اعتراض ها را نادیده گرفت، گاه بی اعتنا از کنارش گذشت و گاه سختگیرانه با آن مواجه شد. هر چه هست اینکه دنیای هنر، رسانه و ورزش روزهای خوبی را سپری نمی کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید