پنج شنبه, 30 آذر 1402 15:02

"ساعد سهیلی" برای دومین‌بار بهترین بازیگر جشنواره مراکش شد / دو جایزه برای «شهرک» علی حضرتی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"ساعد سهیلی" برای دومین‌بار بهترین بازیگر جشنواره مراکش شد / دو جایزه برای «شهرک» علی حضرتی "ساعد سهیلی" برای دومین‌بار بهترین بازیگر جشنواره مراکش شد / دو جایزه برای «شهرک» علی حضرتی سی و یک نما

سی و یک نما - دو جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش‌ اصلی مرد در هفدهمین جشنواره زاگورای مراکش به فیلم سینمایی «شهرک» به نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی پروژه؛ فیلم سینمایی «شهرک» به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی شب گذشته توانست در سومین حضور جهانی خود در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی زاگورای مراکش دو جایزه اصلی بهترین فیلمنامه برای علی حضرتی و بهترین بازیگر نقش اصلی مرد برای ساعد سهیلی را از آن خود کند.

این جشنواره که هر ساله در شهر زاگورا در کشور مراکش برگزار می‌شود، در این دوره هم از 24 تا 29 آذر (15 تا 20 دسامبر) برگزار شد و در این رویداد جهانی، آثاری از کشورهای مهم دنیا با هم به رقابت پرداختند.

لازم به ذکر است که فیلم سینمایی «شهرک» پیش از این در جشنواره بین‌المللی «تریپولی لبنان» و «ویتره» فرانسه حضور پیدا کرده و توانسته بود دو جایزه اصلی این جشنواره‌ها را نیز از آن خود کند.

پخش بین‌الملل فیلم سینمایی «شهرک» به عهده کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب است.

در فیلم سینمایی «شهرک» ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاویدنیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«شهرک» فضایی متفاوت، عاشقانه، رازآلود و معمایی را مدنظر قرار داده و داستان نوید فلاحتی، جوان علاقمند به بازیگری را روایت می‌کند که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید