معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

چهارشنبه, 09 تیر 1395 13:19

حادثه ی تلخی که می توانست تلخ تر شود / امکان حضور 5 چهره ایرانی در فرودگاه آتاترک

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حادثه ی تلخی که می توانست تلخ تر شود / امکان حضور 5 چهره ایرانی در فرودگاه آتاترک حادثه ی تلخی که می توانست تلخ تر شود / امکان حضور 5 چهره ایرانی در فرودگاه آتاترک

سی و یک نما- در حالی که حمله تروریستی به فرودگاه بین المللی اتاتورک در استانبول و کشته و زخمی شدن مردم موجب ناسف دنیا و ما ایرانیان همسایه شد، احتمال حضور سه بازیگر و دو فوتبالیست در این حادثه، ما را نگران کرده بود که خوشبختانه هر 5 نفر قبل از حملات محل حادثه را ترک کردند. به خیر گذشت.

امیرحسین رستمی، ریما رامین‌فر و مهران احمدی ساعاتی قبل از حملات تروریستی به فرودگاه بین‌المللی آتاتورک استانبول، این شهر را ترک کردند.

0904951320.jpg

رستمی بامداد چهارشنبه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: وقتى یه فرشته از تگزاس آمریكا، دعاش براى ما مستجاب میشه و مثل یك معجزه، پاسپورت رفیقم تو استانبول بزرگ پیدا میشه و میرسونن به ما تو فرودگاه كه بتونیم از آتاتورك بپریم. چند ساعت پیش و اون الان تو فرودگاه اتاتوركه هنوز. خدایا مراقبش باش.

در پی وقوع سه انفجار انتحاری در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک 36 نفر کشته و 147 نفر زخمی شدند. این انفجارها در ورودیه ترمینال پروازهای بین‌المللی این فرودگاه رخ داد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت