پنج شنبه, 20 ارديبهشت 1397 04:30

عجیب ترین مهمانی خصوصی برای "ساخت ایران 2" / وقتی که کارکنان پردیس ملت هم شگفت زده شدند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
عجیب ترین مهمانی خصوصی برای "ساخت ایران 2" / وقتی که کارکنان پردیس ملت هم شگفت زده شدند عجیب ترین مهمانی خصوصی برای "ساخت ایران 2" / وقتی که کارکنان پردیس ملت هم شگفت زده شدند

سی و یک نما – شب گذشته مراسم گردهمایی سریال "ساخت ایران 2" در حالی در پردیس ملت برگزار شد که حتی کارکنان این مجتمع سینمایی هم از دور ازانتظار بودن مراسم به صدا درآمدند.

مراسم با تاخیر شروع شد و عدم حضور دو بازیگر اصلی آن "محمد رضا گلزار" و "سحر دولتشاهی"  که بیشتر عکاسان به هوای زوم کردن روی این دوبازیگر پرطرفدار و بالا بردن میزان بازدیدها در صفحات شخصی شان دلی خوش کرده بودند را مایوس کرد اما یکی از بازیگران جوانی که به هر قیمتی می خواهد دیده شود مثل شوالیه ها جان فشانی کرد و به همراه همسرش سوژه مجلس شد .رفتار عجیب این دو قاعدتا باید توسط بانیان این محفل کنترل میشد که به نظر میرسید چندان اهمیتی به این حرکات و رفتارو از طرفی رفتار متقابل بعضی از عکاسان  که با این زوج همخوان شده بودند نمی دادند

پذیرایی در حد صفر بود. دقیقا همان تغذیه رایگانی که زمانی در مدارس دولتی سرو میشد. به نظر می رسید عوامل این سریال چندان از نحوه پذیرایی ودعوت بعضی مهمان ها راضی نبودند.

به نظر عجیب می آمد که چطور پروژه ای که دستمزد هریک از بازیگرانش به اندازه ی یک پروژه سینمایی است و لوکیشن های دور دنیا و بازیگر خارجی دارد با شیر و کیک از مهمان ها پذیرایی می کند. آن هم در ساعاتی که از وقت شام هم گذشته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید