شنبه, 11 مهر 1394 15:43

"فصل فراموشی فریبا" در بین پنج اثر نامزد جایزه بهترین فیلم جشنواره هالیوود قرار گرفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"فصل فراموشی فریبا" در بین پنج اثر نامزد جایزه بهترین فیلم جشنواره هالیوود قرار گرفت "فصل فراموشی فریبا" در بین پنج اثر نامزد جایزه بهترین فیلم جشنواره هالیوود قرار گرفت

سی و یک نما- در پی اعلام رسمی جشنواره هالیوود در وب سایت این جشنواره نام فیلم «فصل فراموشی فریبا» به کارگردانی و تهیه ‌کنندگی عباس رافعی در میان پنج کاندیدای جایزه بهترین فیلم جشنواره هالیوود به چشم می خورد.

"فصل فراموشی فریبا" بین ۹۷۶ فیلم که برای حضور در بخش مسابقه ارائه شده بودند توانست در بین  بیست فیلم بخش مسابقه  حضور پیدا کرده و با فیلم هایی که اغلب محصول سال ۲۰۱۵ سینمای امریکا هستند رقابت کند و اکنون در میان پنج نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم است.

عباس رافعی در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: خوشحالم كه براي اولين بار فيلم هاي سينماي ايران به درجه اي از كيفيت فني رسيده اند كه مي توانند با فيلم هاي پر هزينه هاليوود رقابت كنند و حضور چشمگیر فیلمی از سینمای ایران در معتبرترین جشنواره های آمریکا نشان از بلوغ سینمای نوین ایران می کند.

"فيلم فصل فراموشي فريبا" بدون داشتن پخش كننده خارجي توانسته وارد چرخه رقابت با فيلم هاي آمريكايي شود. پخش بين المللي فيلم در موسسه توليد و پخش بين الملل «فيلمنگاران»  به مدیریت عباس رافعی انجام مي‌گیرد.

فيلم "فصل فراموشي فریبا" داستان زندگی زنی است که گذشته نامتعارفش سایه بر زندگی عاشقانه اش انداخته و تلاش او برای فرار از این گذشته سرنوشت نافرجامی را برای او رقم می زند و اكنون كه همسرش تصادف کرده و در بیمارستان بستری است او مجبور می‌شود برای امرار معاش و تامین هزینه‌هاي بیمارستان با وانت او کار کند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید