چهارشنبه, 02 مهر 1399 12:36

«قطار آن شب» در جشنواره هلندی «سینه‌کید» آمستردام نمایش داده می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
«قطار آن شب» در جشنواره هلندی «سینه‌کید» آمستردام نمایش داده می شود «قطار آن شب» در جشنواره هلندی «سینه‌کید» آمستردام نمایش داده می شود

سی و یک نما - سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی «سینه کید» آمستردام هلند از ۷ اکتبر تا ٨ نوامبر (۱۶ مهر تا ۱۸ آبان) برگزار خواهد شد. فیلم سینمایی «قطار آن شب» در این جشنواره به نمایش درمی‌آید.

 

به گزارش سی و یک نما، فیلم "قطار آن شب" به کارگردانی حمیدرضا قطبی در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی سینه کید در آمستردام، هلند به نمایش درمی‌آید.

این فیلم در بخش نمایش ویژه جشنواره که به شکل مجازی برگزار می‌شود، برای جمع بزرگی از فعالان حرفه‌ای سینمای کودک جهان به نمایش در خواهد آمد.

جشنواره بین‌المللی سینه کید از ۷ اکتبر تا ٨ نوامبر (۱۶ مهر تا ۱۸ آبان) برگزار خواهد شد.

"قطار آن شب" با اقتباس از رمان احمد اکبرپور در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده است و افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان در این اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برنده پروانه زرین بهترین فیلم کودک از نگاه داوران کودک، دیپلم افتخار بهترین بازیگر و پروانه زرین جایزه ویژه هیئت داوران و جایزه نوآوری شد.

"قطار آن شب" در اولین حضور جهانی خود، برای نمایش در بخش اصلی بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی اشلینگل آلمان که از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ اکتبر (۱۹ تا ۲۶ مهر ۱۳۹۹) برگزار می‌شود، پذیرفته شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید