دوشنبه, 25 مرداد 1395 11:18

"ماهى و گربه" شهرام مکری به شبکه نمایش خانگى رسید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
"ماهى و گربه" شهرام مکری به شبکه نمایش خانگى رسید "ماهى و گربه" شهرام مکری به شبکه نمایش خانگى رسید

سی و یک نما- فیلم سینمایی “ماهی و گربه” ساخته شهرام مکری که توانست نظر بسیاری از علاقمندان به سینما را جلب کند و جوایز متعددی را کسب کرد از امروز دوشنبه (۲۵ مرداد) در تهران و شهرستان وارد شبکه نمایش خانگى شد. این فیلم با زیرنویس انگلیسی در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود و صدای آن نیز دالبی است.

فیلم داستان چند دانشجوی دختر و پسر است که برای شرکت در جشن بادبادک بازی در شب یلدا به شمال رفتند. آشپزها برای پخت غذاهای رستوران به گوشت احتیاج دارند و جز این جوان ها کسی در آن اطراف نیست.

در این فیلم بابک کریمی، سعید ابراهیمی فر، عبد آبست، سیاوش چراغی پور، محمد برهمنی، فراز مدیری، پدرام شریفی، ارنواز صفری، ندا جبرائیلی، میلاد رحیمی، پریناز طیب، نازنین بابایی، سمانه وفایی، علیرضا عیسی پور، محمد رضا مالکی، مونا احمدی، پویا شهرابی، نیما شهرابی، شادی کرم وردی، خسرو شهراز به ایفای نقش پرداختند.

فیلم “ماهی و گربه” توسط شرکت تصویر گسترپاسارگاد در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است. فیلم هاى “من سالوادور نیستم” و “شکاف” نیز برنامه هاى آینده تصویر گستر پاسارگاد هستند که به ترتیب اول و هشتم شهریور ماه توزیع مى شوند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید