معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

سه شنبه, 01 مرداد 1398 16:54

نامزدهای بیست و یکمین جشن بزرگ خانه سینما در بخش فیلم‌های بلند، کوتاه و مستند معرفی شدند.

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نامزدهای بیست و  یکمین جشن بزرگ خانه سینما در بخش فیلم‌های بلند، کوتاه و مستند معرفی شدند. نامزدهای بیست و یکمین جشن بزرگ خانه سینما در بخش فیلم‌های بلند، کوتاه و مستند معرفی شدند.

سی و یک نما -نامزدهای بیست و یکمین جشن سینمای ایران که توسط کمیته صیانت از آرای انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی متشکل از: عبداله اسکندری،حسن حسندوست، سعید رشتیان ، رضا مقصودی (اعضای کمیته صیانت)، مرتضی رزاق کریمی (نماینده هیات مدیره)، رامین حیدری فاروقی (رئیس انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) و مازیار میری (مدیر اجرایی انجمن عالی هنرها و فنون سینمای ایران) مورد شمارش قرار گرفت، به شرح ذیل اعلام می‌شود:

 

نامزدهای بهترین فیلم:

1- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان

2- سرخپوست به تهیه‌کنندگی مجید مطلبی

3- شبی که ماه کامل شد به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی

4- متری شیش و نیم به تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان

5- مغزهای کوچک زنگ زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی

نامزدهای بهترین کارگردانی:

1- محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

2- نیما جاویدی برای فیلم سرخپوست

3- نرگس آبیار برای فیلم شبی که ماه کامل شد

4- سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم

5- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

1- محسن امیریوسفی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

2- پیمان معادی برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام

3- نیما جاویدی برای فیلم سرخ‌پوست

4- سعید روستایی برای فیلم متری شیش و نیم

5- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:

1- شیرین یزدان‌بخش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

2- الهام کردا برای فیلم به دنیا آمدن

3- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب

4- الناز شاکردوست برای فیلم شبی که ماه کامل شد

5- باران کوثری برای فیلم عرق سرد

6- مرجان اتفاقیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

1- نوید محمدزاده برای فیلم سرخپوست

2- هوتن شکیبا برای فیلم شبی که ماه کامل شد

3- امیر جدیدی برای فیلم عرق سرد

4- پیمان معادی برای فیلم متری شیش و نیم

5- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

1- ستاره پسیانی برای فیلم سرخپوست

2- فرشته صدرعرفایی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

3- شبنم مقدمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

4- سحر دولتشاهی برای فیلم عرق سرد

5- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

1- سیامک انصاری برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام

2- آرمین رحیمیان برای فیلم شبی که ماه کامل شد

3- نوید محمدزاده برای فیلم متری شیش و نیم

4- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

5- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

1- حمید خضوعی ابیانه برای فیلم تنگه ابوقریب

2- هومن بهمنش برای فیلم سرخپوست

3- علیرضا زرین‌دست برای فیلم سرو زیر آب

4- حمید خضوعی ابیانه برای فیلم غلامرضا تختی

5- پیمان شادمانفر برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین تدوین:

1- مصطفی خرقه‌پوش برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

2- میثم مولایی برای فیلم تنگه ابوقریب

3- عماد خدابخش برای فیلم سرخپوست

4- بهرام دهقانی برای فیلم متری شیش و نیم

5- مهدی سعدی- هومن سیدی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

1- جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟

2- محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

3- کیوان مقدم برای فیلم غلامرضا تختی

4- بهزاد آدینه برای فیلم مارموز

5- محسن نصرالهی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

1- جهانگیر میرزاجانی برای فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟

2- زهرا صمدی برای فیلم چراغ‌های ناتمام

3- محمدرضا شجاعی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

4- غزاله معتمد برای فیلم متری شیش و نیم

5- مارال جیرانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین صدابرداری:

1- محمود سماک‌باشی برای فیلم آشغال‌های دوست داشتنی

2- رشید دانشمند برای فیلم تنگه‌ ابوقریب

3- عباس رستگارپور برای فیلم سرو زیر آب

4- مهدی صالح کرمانی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

5- بهمن اردلان برای فیلم مارموز

6- ایرج شهزادی برای فیلم متری شیش و نیم

7- مهران ملکوتی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین صداگذاری:

1- امیرحسین قاسمی برای فیلم تنگه ابوقریب

2- آرش قاسمی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

3- حسین ابوالصدق برای فیلم قانون مورفی

4- سید علیرضا علویان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

5- سید محمود موسوی‌نژاد برای فیلم من دیوانه نیستم

نامزدهای بهترین موسیقی:

1- کارن همایونفر برای فیلم اتاق تاریک

2- حامد ثابت برای فیلم تنگه ابوقریب

3- بهزاد عبدی برای فیلم سرو زیر آب

4- ستار اورکی برای فیلم ماهورا

5- پیمان یزدانیان برای فیلم متری شیش و نیم

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی:

1- سعید ملکان برای فیلم تنگه ابوقریب

2- زهرا کمالی- فاطمه کمالی برای فیلم دارکوب

3- ایمان امیدواری برای فیلم سرخپوست

4- ایمان امیدواری برای فیلم شبی که ماه کامل شد

5- سعید ملکان برای فیلم غلامرضا تختی

نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

1- محمد لطفعلی برای فیلم بمب یک عاشقانه آرام

2- جواد مطوری – محسن خیرآبادی- محمد برادران برای فیلم تنگه ابوقریب

3- جواد مطوری برای فیلم سرخپوست

4- فرید ناظر فصیحی برای فیلم شبی که ماه کامل شد

5- جواد مطوری برای فیلم قانون مورفی

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی:

1- محسن روزبهانی برای فیلم تنگه ابوقریب

2- محسن روزبهانی برای فیلم سرو زیر آب

3- آرش آقابیگ برای فیلم شبی که ماه کامل شد

4- حمید رسولیان برای فیلم ماهورا

5- ایمان کرمیان برای فیلم مغزهای کوچک زنگ زده

نامزدهای بهترین تهیه‌کنندگی مستند:

1- بهارستان خانه ملت به تهیه‌کنندگی بابک بهداد

2- خانه‌ای برای تو به تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی

3- زمستان است به تهیه‌کنندگی پیروز حناچی

4- روزی که رفت به تهیه‌کنندگی هادی معصوم دوست

5- تمام چیزهایی که جایشان خالی است به تهیه‌کنندگی زینب تبریزی

6- خط باریک قرمز به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر- فرزاد خوشدست

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم مستند:

1- یاسر طالبی برای فیلم دلبند

2- لقمان خالدی برای فیلم مهمانی خداحافظی

3- مینا مشهدی مهدی برای فیلم آنجا که باد می‌وزد

4- پناه بر خدا رضایی برای فیلم چشم‌ها و دست‌ها

5- مهدی نورمحمدی برای فیلم آواز جغد کوچک

6- کامران حیدری برای فیلم واکس چه

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه

1- سیاوش شهابی برای فیلم تشریح

2- کریم لک‌زاده برای فیلم ماچ سینمایی

3- حامد اصلانی برای فیلم اس S

4- رقیه توکلی برای فیلم حلق‌آویز

5- علی پاک‌نیا برای فیلم پاندای قرمز

6- سید مهدی موسوی برزکی برای فیلم عزیز

نامزدهای بهترین فیلم انیمیشن

1- ملیحه غلامزاده برای فیلم کلاف

2- بهرام عظیمی برای فیلم سیم ششم

3- سمانه شجاعی برای فیلم جسم خاکستری

4- مهین جواهریان برای فیلم زر زری کاکل زری

5- آریا نسب فیضی برای فیلم آقای بی‌تفاوت

بیست و یکمین جشن سینمای ایران، روز دوشنبه هفتم مرداد ماه، برگزار می گردد

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت