چهارشنبه, 04 مرداد 1396 17:29

"هایلایت" اصغر نعیمی در مراحل پایانی پیش تولید/ پژمان بازغی و الهه حصاری به فیلم پیوستند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 
سی و یک نما_ فیلم سینمایی «هایلایت»  در قالب یک درام عاشقانه با مضمون اجتماعی در چند روز آتی وارد فاز تولید می شود و پژمان بازغی والهه حصاری  نیز به تازگی به آن پیوسته اند.
 
به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، فیلم سینمایی «هایلات» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور که از اواخر خردادماه پیش تولید آن آغاز شده بود، روزهای پایانی این مرحله را پشت سر می گذارد.
نعیمی بعد از فیلم های «بی وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه های موازی» پس از 2 سال، این بار در چهارمین سینمایی خود که در چند روز آتی با شروع فاز تولید جلو دوربین می رود، درامی عاشقانه و متفاوتی را با مضمون اجتماعی روایت می کند.
تیم تولید تا کنون مذاکراتی را با برخی از بازیگران  نام آشنا، برای حضور در این پروژه انجام داده اند و از بین افراد موجود همکاری پژمان بازغی و الهه حصاری  در این سینمایی قطعی شده است؛ در همین راستا ظرف چند روز آینده لیست عوامل این پروژه نیز تکمیل خواهد شد و پس از آن با انتخاب ديگر بازيگران اين سينمايي  از جمله نقش اصلي زن،تست گریم نهایی انجام می شود.
گفتني است مسعود سلامي فيلمبردار صاحب سبك سينما كه آثاري چون خفه گي، زاپاس، ماحي و ... را  در كارنامه كاري خود دارد، به تازگي به اين پروژه اضافه شده است.
عوامل اصلی سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از : نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران :رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد،مشاور رسانه اي:فاطمه شهدوست

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید